У Дрогобичі відбувся Творчий вечір Заслуженої артистки України Лариси Трояновської

У Дрогобичі відбувся Творчий вечір Заслуженої артистки України Лариси Трояновської, фото-1

У Дрогобич завітала Заслужена артистка України Лариса Трояновська на запрошення громадської активістки і волонтерки Лесі Татарської та громадської організації "Самопоміч".

У четвер, 8 жовтня, напередодні свого творчого вечора акторка зустрілася із громадськими активістами та інтелігенцією нашого міста у невимушеній атмосфері. Під час спілкування обговорили проблеми культури загалом та у місті Котермака зокрема. А також накресли план майбутньої співпраці між Києвом та Дрогобичем.

У Дрогобичі відбувся Творчий вечір Заслуженої артистки України Лариси Трояновської, фото-2 У Дрогобичі відбувся Творчий вечір Заслуженої артистки України Лариси Трояновської, фото-3 У Дрогобичі відбувся Творчий вечір Заслуженої артистки України Лариси Трояновської, фото-4 У Дрогобичі відбувся Творчий вечір Заслуженої артистки України Лариси Трояновської, фото-5 У Дрогобичі відбувся Творчий вечір Заслуженої артистки України Лариси Трояновської, фото-6

У п'ятницю, 9 жовтня, у літньому лекторії, що у парку Івану Франка відбувся творчий вечір Заслуженої артистки "Життя поза лаштунками театру і кіно". Лариса Трояновська розказала глядачам про всі деталі акторської професії та різноманітні курйози із життя акторів.

У Дрогобичі відбувся Творчий вечір Заслуженої артистки України Лариси Трояновської, фото-7 У Дрогобичі відбувся Творчий вечір Заслуженої артистки України Лариси Трояновської, фото-8 У Дрогобичі відбувся Творчий вечір Заслуженої артистки України Лариси Трояновської, фото-9 У Дрогобичі відбувся Творчий вечір Заслуженої артистки України Лариси Трояновської, фото-10 У Дрогобичі відбувся Творчий вечір Заслуженої артистки України Лариси Трояновської, фото-11 У Дрогобичі відбувся Творчий вечір Заслуженої артистки України Лариси Трояновської, фото-12

Привітали талановиту артистку театру та кіно від імені міського голови Дрогобича Тараса Кучми завідувач сектору прес-служби організаційного відділу Зеновій Квасній та начальник організаційного відділу Ірина Кушнір.

У Дрогобичі відбувся Творчий вечір Заслуженої артистки України Лариси Трояновської, фото-13 У Дрогобичі відбувся Творчий вечір Заслуженої артистки України Лариси Трояновської, фото-14

Керівник "Об'єднання "Самопоміч" у Дрогобичі Сергій Оленич висловив своє захоплення творчістю Заслуженої артистки України Лариси Трояновської та подякував їй за те, що вона відгукнулась на запрошення учасниці команди Лесі Татарської і завітала у Дрогобич.

У Дрогобичі відбувся Творчий вечір Заслуженої артистки України Лариси Трояновської, фото-15 У Дрогобичі відбувся Творчий вечір Заслуженої артистки України Лариси Трояновської, фото-16 У Дрогобичі відбувся Творчий вечір Заслуженої артистки України Лариси Трояновської, фото-17

По завершенні творчої зустрічі артистка дала старт літературному конкурсу "Поетична мова - це найприродніша мова" (Леся Українка). Конкурс приурочено до святкування 150-річчя від дня народження відомої української поетеси Лесі Українки. Постать цієї поетеси - це взірець геніальності та мужності, символ моральності та шляхетності для кожного українця.

Організатором творчого конкурсу виступає ГО "Самопоміч". Умови конкурсу прості – задекламуйте вірш або прочитайте прозу Лесі Українки.

Свої літературні шедеври потрібно надсилати на сторінку "Самопомочі" у Facebook. Конкурс буде оцінювати професійне журі на чолі з Заслуженою артисткою України Ларисою Трояновською, а на переможців чекають призи.

Літературний конкурс спрямований на популяризацію поезії і прози відомої поетеси. До участі запрошуються усі бажаючі. 

Детальніше про конкурс шукайте у Facebook та на сторінці громадської організації «Самопоміч» м. Дрогобич 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі