Зеленський розглядає можливість перенесення місцевих виборів

В Офісі президента серйозно розглядають СКАСУВАННЯ ВИБОРІВ 25 жовтня у зв‘язку з погіршенням ситуації з коронавірусом. Про це повідомив блогер Андрій Смолій, пише Четверта студія.

В Офісі президента ця інформація курсує ще з початку вересня, проте досі серйозно перенесення виборів не розглядали. Зараз, за даними багатьох джерел – така ідея розглядається і рішення буде прийнято найближчими днями.

Більше того, ідею про скасування виборів вже обговорюють та узгоджують з олігархами та групами впливу перед можливим внесенням цього рішення на розгляд Верховної Ради.

Це означає, що у разі прийняття Зеленським такого рішення – матимемо безпрецедентну ситуацію. За Конституцією вибори мають відбутися вже у жовтні і ніяк інакше.

Навіщо було чекати - за півтора тижні до виборів, а не приймати це (перенесення виборів-ред.) у вересні, коли вже було зрозуміло, що масштабної епідемії не уникнути? Ще одна важлива деталь – чи не хоче таким чином «зелена» влада уникнути повного краху, який очікував її за результатами, коли партія СН набрала б мізерну кількість голосів”, – йдеться у повідомленні Андрія Смолія.

Зеленський розглядає можливість перенесення місцевих виборів, фото-1

Слідкуємо. Зрештою скоро стане зрозуміло чи піде влада Зеленського на такий незаконний крок”, – додає Смолій.

#Місцеві_вибори_2020 #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі