У ЛОДА вручили державні нагороди батькам загиблих курсантів в авіакатастрофі із Львівщини

Голова Львівської ОДА Максим Козицький спільно з військовим комісаром Львівщини, полковником Олександром Тіщенком вручили медалі «За військову службу Україні» батькам загиблих курсантів Харківського національного університету Повітряних сил імені Івана Кожедуба. Мова іде про Віталія Вільхового та Ростислава Булія, які загинули в авіакатастрофі 25 вересня.

Медалями курсантів нагородили (посмертно) Указом Президента України від 6 жовтня 2020 року.

25 вересня стало чорною сторінкою нашої історії. Дуже важко підібрати слова, горю не зарадиш і ваш біль не пройде, бо навіть час не лікує такі рани. Ваші рідні – справжні герої, які намагались тримати безхмарне небо своїми руками над нами. Величезна вам подяка за виховання таких синів. Вони були відважними воїнами, чесними людьми і справжніми Героями України”,- висловив співчуття очільник області.

Відповідно до Указу Президента сім’ям загиблих курсантів виплатять по півтора мільйони гривень.

Нагадаємо, увечері 25 вересня навчальний військовий літак Ан-26 рoзбивcя, коли заходив на посадку на аеродром Чугуєва біля Харкова. У авіакатастрофі загинули 7 офіцерів та 19 курсантів. Серед них було також і двоє мешканців Львівщини – Віталій Вільховий та Ростислав Булій. Курсант Віталій Вільховий вижив у катастрофі, але згодом помер у лікарні від отриманих опіків.

#Авіатроща_біля_Харкова #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі