В Україні надалі продовжили адаптивний карантин: нові правила

Кабінет міністрів на засіданні, що пройшло 13 жовтня, продовжив дію адаптивного карантину в Україні до кінця 2020 року, інформує УНІАН.

Продовження адаптивного карантину до кінця цього року – потрібний крок, щоб гарантувати більш безпечне середовище для українців. Поки що це найбільш дієвий механізм від посилення коронавірусу", – зазначив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Після масових концертів, за словами Шмигаля, у регіонах кількість хворих суттєво зростала. Тому, в рамках адаптивного карантину, Кабмін пропонує прийняти певні нововведення. Зокрема, змінюється правило щодо кількості людей при масових зібраннях. У «зеленій» зоні пропонується дозволити масові заходи у кількості не більше 50 людей. У «жовтій зоні» – не більше 30, а у «помаранчевій зоні» – не більше 20 людей.

При цьому по всій території країни діють правила дотримання умов соціальної дистанції у 1,5 м та маскового режиму.

На території регіонів з відповідними обмеженнями дозволяється проведення спортивних заходів, але без глядачів. Міжнародні змагання можна ж проводити за окремим погодженням з МОЗ.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов додав, що в Україні по-новому будуть визначати «червоні зони». Такою зоною будуть визначати територію, де захворюваність впродовж 14 днів становить більш ніж 320 осіб на 100 тисяч населення.

Також уряд обмежив роботу ресторанів. З 22:00 до 7:00 робота закладів дозволена лише для доставки та на винос.

#Карантин #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі