Кінологи обстежили Дрогобицьку ратушу – вибухового пристрою не знайшли. Від обіду мерія уже працює

Кінологи обстежили Дрогобицьку ратушу – вибухового пристрою не знайшли. Від обіду мерія уже працює

Ранок для чиновників та працівників мерії у Дрогобичі 15 жовтня розпочався не типово – увесь апарат Дрогобицької ратуші було евакуйовано. Причиною цьому послужила інформація про замінування владної будівлі.

Повідомлення такого змісту, за словами начальник відділу НС та ЦЗН ДМР Ігоря Юзв’яка, надійшло об 10:40 місцевим полісменам. В цей час у стінах ратуші тривало сесійне засідання. Його достроково припинили – депутатський корпус та увесь колектив ратуші евакуювали.

Відтак до Дрогобича прибули спеціалісти вибухотехнічної служби та кінологи зі Львова. У супроводі спеціально навченої собаки фахівці обстежили усі кабінети та закутки ратуші. Пристрою схожого на вибухівку не виявили. Тож об 13:40 працівники ратуші повернулися в робочі кабінети.

Щоправда спеціалістами було рекомендовано обмежити на сьогодні прийом громадян чиновниками мерії. Завтра, за словами Ігоря Юзв’яка, дрогобицька владна будівля працюватиме у звичному режимі.

Хто здійснив переполох у місті та повідомив про псевдо замінування ратуші – з’ясовують правоохоронці та спеціалісти.

Додамо, за завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності передбачена відповідальність – зокрема Кримінальний кодекс України говорить про покарання від двох до шести років позбавлення волі (за ч.1 ст.259).

Наталя Зелена

#залишайсявдома #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі