Десятеро кандидатів боряться за посаду мера Дрогобича. Хто є хто із кандидатів

Дрогобич – одне з найбільших міст Львівської області, тут проживає понад 100 тисяч мешканців. Місто активно розвиває туризм і місцеве самоврядування.

На місцевих виборах на міського голову Дрогобича балотується 10 кандидатів. Серед них – чинний мер, епатажний інстаграм блогер, місцеві підприємці та чиновники. Пропонуємо коротку довідку про кожного з кандидатів.

Олег Балог (18.08.1971) балотується як самовисуванець, водночас є членом партії «Сила людей». Балог - чинний депутат Дрогобицької міської ради. Він є керівником ГО «Спілка безпеки управління «Антикорупція». Був довіреною особою кандидата у народні депутати Олександра Мисишина під час виборів у 2019 році.

Андрій Веселий (20.05.1973) йде на вибори як самовисуванець. Веселий відомий у Дрогобичі, як власник ТзОВ «Брати», що займається виробництвом бруківки, бетонних виробів та будівельних матеріалів. У липні цього року Веселий ініціював у Дрогобичі дизайн-конкурс на найкращу ідею локацій середмістя «Код міста». У березні він створив у Дрогобичі «Центр опори коронавірусу», що займається закупівлею обладнання та засобів захисту для медиків.

Олег Дьорка (26.07.1986) йде на вибори від партії «УГП», керівник місцевого інформаційного сайту «Варто-Галицькі новини». Під час виборів у 2015 році він балотувався до Дрогобицької міської ради.

Назар Жолобович (26.04.1993) балотується від партії «Слуга народу». Жолобович є першим заступником Радехівської районної адміністрації. На виборах у 2019 році намагався потрапити у парламент як самовисуванець.

Олена Жуковська (27.02.1982) висувається від партії «За майбутнє». Жуковська є депутаткою ДМР і працює заступницею директора ПАТ «НПК-Галичина», що займається нафтопереробкою.

Михайло Задорожний (5.11.1966), чинний депутат Львівської обласної ради, йде на вибори від «Європейської солідарності». Задорожний є головою правління Дрогобицької районної спілки споживчих товариств та засновником Дрогобицької районної організації партії «Батьківщина». Зараз Задорожний є депутатом ЛОР від «ЄС», і в 2010-2015 років був депутатом від ВО «Свобода».

Тарас Кучма (11.11.1965), чинний міський голова Дрогобича, самовисуванець. На вибори у 2015 році його висунула партія «Народний контроль». 

Артур Лагодич (26.12.1995) йде на вибори як самовисуванець. Артур Лагодич є засновником ТзОВ «Лагодич і сім’я», «Цитадель Карпати» та «Прайд-Захід». 

Юрій Скурчанський (17.09.1966) йде на мера Дрогобича як самовисуванець. Донедавна він працював директором Дрогобицького протитуберкульозного диспансеру.

Володимир Шутко (2.09.1974), начальник Дрогобицького управління водного господарства та чинний депутат Дрогобицької районної ради ві «ЄС» йде на вибори як самовисуванець. Шутко був головою Дрогобицької районної адміністрації у 2016-2018 роках.

Джерело ZaxidNet

#Місцеві_вибори #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі