Матерям особливих діток – особливий проект! Товариство «Надія» залучило матерів до «Країни мам»

Дрогобицьке добровільне товариство захисту дітей та молоді з інвалідністю «Надія» реалізувало цікавий проєкт - «Країна мам». В організації задуму посприяв департамент соціального захисту населення ЛОДА.

Фото ЛОДА Фото ЛОДА Фото ЛОДА

Головне завдання проекту полягає у тому, щоб створити неформальний майданчик сучасних можливостей для спілкування та обміну досвідом для учасників із різних куточків Львівської області. Окрім цього організатори поставили перед собою завдання навчити матерів, що виховують діток з особливими потребами, організовувати свій час, інформаційний простір, брати активну участь та ініціювати проведення різноманітних заходів в своїх осередках.

Участь у заході взяли 11 матерів, які самостійно виховують дітей з інвалідністю, всього - 22 особи.

В рамках проекту відбувся інтерактивний тренінг «Розвиток стресостійкості, як профілактика емоційного вигорання» для матерів також було організовано креативний арт - терапевтичний та музичний простори для дітей, проведено майстер-клас з виготовлення етно-коралів, розвиваючі ігри та спільний відпочинок на свіжому повітрі.

Кульмінацією заходу стала фотосесія «Мамина посмішка», метою якої було показати красу і силу жінки-мами.

Захід проходив у с. Воля Якубова Дрогобицького району у відпочинковому комплексі «Слобода-Раковець» та у фотостудії «Кекс» у м. Дрогобич.

#Товариство_захисту_дітей_та_молоді_з_інвалідністю #Надія #проєкт_Країна_мам #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі