Стали відомі деталі формату проведення опитування Зеленського

Опитування будуть проводити волонтери в білих накидках з написом "5 питань від президента".

Опитування Зеленського: з‘явилися деталі про формат проведення
Опитування Зеленського: з‘явилися деталі про формат проведення

Володимир Зеленський Фото: Офіс Президента України

З'явилися нові деталі про формат проведення опитування президента України Володимира Зеленського у день виборів 25 жовтня. Про це інформує LB.ua з посиланням на власні джерела.

Відповідно до документа, який є у розпорядженні LB.ua, біля виборчої дільниці стоїть волонтер і проводить опитування серед виборців, що виходять з дільниці.

Опитування виключає будь-яку агітацію, та проводиться виключно серед охочих. Виборець отримує та заповнює анкету і опускає у коробку для опитування. Кожен волонтер матиме брендований одяг із назвою опитування.

Структура мережі опитування включатиме обласних координаторів, регіональних координаторів та волонтерів опитування.

Стали відомі деталі формату проведення опитування Зеленського , фото-2 Стали відомі деталі формату проведення опитування Зеленського , фото-3 Стали відомі деталі формату проведення опитування Зеленського , фото-4 Стали відомі деталі формату проведення опитування Зеленського , фото-5 Стали відомі деталі формату проведення опитування Зеленського , фото-6 Стали відомі деталі формату проведення опитування Зеленського , фото-7 Стали відомі деталі формату проведення опитування Зеленського , фото-8 Стали відомі деталі формату проведення опитування Зеленського , фото-9 Стали відомі деталі формату проведення опитування Зеленського , фото-10 Стали відомі деталі формату проведення опитування Зеленського , фото-11 Стали відомі деталі формату проведення опитування Зеленського , фото-12 Стали відомі деталі формату проведення опитування Зеленського , фото-13 Стали відомі деталі формату проведення опитування Зеленського , фото-14

Нагадаємо, 13 жовтня президент Зеленський оголосив про проведення всеукраїнського опитування у день виборів. Він зазначив, що це будуть "п’ять важливих запитань про те, що ми обговорюємо на вулиці, на кухні та в інтернеті, про що сперечаємося з друзями, батьками чи таксистами, про те, що раніше в нас ніколи не питали". Перше питання Зеленський озвучив 14 жовтня, згодом в Офісі президента назвали всі п’ять запитань. Також в ОП наголосили, що анонсоване опитування не матиме прямих юридичних наслідків.

Спікер парламенту Дмитро Разумков повідомив, що виділення додаткових коштів для опитування не передбачається. У партії "Слуга народу" заявили, що всеукраїнське опитування президента України Володимира Зеленського буде проводити громадська організація, а профінансують його меценати.

Раніше у Комітеті виборців України наголосили, що проведення всенародного опитування в день голосування не передбачене Виборчим кодексом.

#Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі