У ДЮСШ відкрили новий мультифункціональний футбольний майданчик

У ДЮСШ відкрили новий мультифункціональний футбольний майданчик, фото-1 У ДЮСШ відкрили новий мультифункціональний футбольний майданчик, фото-2 У ДЮСШ відкрили новий мультифункціональний футбольний майданчик, фото-3 У ДЮСШ відкрили новий мультифункціональний футбольний майданчик, фото-4

У Дрогобицькій дитячо-юнацькій спортивній школі імені Івана Боберського днями відкрили новий мультифункціональний футбольний майданчик. Розмір футбольного поля становить 63*43 м, інформує пресцентр ДМР. Новий майданчик дозволить в подальшому проводити масштабні спортивні змагання із футболу. Таких майданчиків у Львівській області одиниці.

До слова, це вже 8 майданчик і 5 зі штучним покриттям, які вдалося облаштували на території Дрогобича та Стебника за останні 5 років.

Участь в урочистому відкритті футбольного поля взяли представники місцевої влади, адміністрація спортивної школи, вихованці ДЮСШ та їхні батьки.

Символічну стрічку на полі перерізали вихованці ДЮСШ разом з президентом футбольного клубу «Галичина» Юрієм Кушликом та директором ДЮСШ Романом Старухом.

Після завершення урочистостей відбувся футбольний матч за участі дитячих команд та показові виступи дітей.

#Футбольний_майданчик #Дрогобич #новини #новини_Дрогобича #новини_Дрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі