
14:56, 19 жовтня 2020 р.
У МОЗ закликали не їздити в офіси, якщо можна працювати дистанційно

У Міністерстві охорони здоров’я закликають роботодавців не збирати без потреби працівників в офісах під час епідемії коронавірусу, інформує УНІАН.
Про це на брифінгу заявила заступник глави МОЗ Ірина Микичак.
За її словами, роботодавці й керівники мають організовувати роботу таким чином, щоб усі працівники, які можуть працювати дистанційно, так і робили.
Не потрібно зайвий раз збирати людей. Не потрібно зайвий раз організовувати зустрічі, наради, зібрання в офлайн-режимі, тобто в живому форматі", - зазначила Микичак.
Також вона закликала українців менше відвідувати місця скупчення людей, концерти та весілля.
Заходи намагатися проводити з дотриманням дистанції та усіх вимог, які стосуються наших карантинних обмежень. І категорично припинити перебування на святкуваннях, концертах, весіллях тощо", - додала Микичак.
Додамо, в Україні станом на 19 жовтня не залишилося жодного регіону, який готовий до послаблення карантину. Перед цим у списку була лишень Кіровоградська область.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Підтвердили загибель воїна з Меденицької громади Ігоря Спільчака
Захисник загинув 9 січня 2026 року на території Дніпропетровської області.
11:51
17 квітня
13:04
14 квітня
12:58
14 квітня
13:21
13 квітня
ТОП новини
Підтвердили загибель воїна з Меденицької громади Ігоря Спільчака
Захисник загинув 9 січня 2026 року на території Дніпропетровської області.
Оголошення
17:16, 12 квітня
12:39, 8 квітня
12:02, 13 квітня
12:16, 9 квітня