Проморолик про Дрогобич показуватимуть в автобусах Варшави

Проморолик про Дрогобич показуватимуть в автобусах Варшави, фото-1

З 19 жовтня у 170 автобусах Варшави запускають показ 30-секундних відеороликів про цікаві місця України. Серед рекламно-промоційного контенту є ролик і про Дрогобич із його найстарішим діючим солевиварювальним підприємством. Такою новиною у Facebook поділився керівник Туристично-інформаційного центру нашого міста Ігор Чава.

Відеоролики із польськими субтитрами транслюватимуться на екранах варшавських автобусів щогодини. На початку їх буде п’ять, однак щокварталу автори проєкту планують додавати ще декілька нових відео. Сама жідея належить проекту Ukrainer, які відзняли відеоролики про острів Хортицю у Запоріжжі, наскельну фортецю Тустань, тунель кохання у Клевані, Олеський замок та про сіль і нафту у Дрогобичі.

З цього моменту щодня сотні тисяч жителів мільйонної столиці Польщі будуть переглядати відео про Україну. Вони дізнаються про дикі острови посеред Запоріжжя, побачать як виглядає наскельна фортеця Тустань, перенесуться в тунель кохання у Клевані, «відвідають» Олеський замок і дізнаються про сіль та нафту Дрогобича. А далі регіон за регіоном, місце за місцем – ми будемо відкривати нашим сусідам Україну, яку ми любимо і милуємося нею", – зазначила Наталка Панченко, продюсерка проекту Ukrainer.

За словами Ігоря Чави, така промоція Дрогобича лише сприятиме збільшенню туристичних потоків із Польщі до міста Котермака.

#Дрогобич_Туристичний #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі