Триває будівництво об’їзної дороги до Трускавця

Триває будівництво об’їзної дороги до Трускавця

Активними темпами триває будівництво нової ділянки автошляху II категорії Т-14-02 «Східниця-Пісочна», так званої об’їзної дороги до курортного Трускавця. Загальна протяжність нової магістралі становитиме 3,8 км.

Новий автошлях будують від перехрестя між селами Модричі та Сільце (км 21+700) і закінчиться він на виїзді з Трускавця в напрямку міста Борислав. Проєктом передбачено будівництво двох кільцевих розв’язок на в’їзді та виїзді з дороги.

Фото Автомагістраль-Південь Фото Автомагістраль-Південь Фото Автомагістраль-Південь Фото Автомагістраль-Південь Фото Автомагістраль-Південь Фото Автомагістраль-Південь Фото Автомагістраль-Південь

Як повідомляє Автомагістраль-Південь, фірма яка здійснює будівництво нового автошляху до Трускавця, бригади шляхоремонтників активно проводять підготовчі та земляні роботи, зокрема вже закінчили зняття рослинного грунту та розчищення ділянки під майбутню дорогу від кущів та чагарника.

На відрізках, де є загроза провалів, виконані роботи зі стабілізації грунту, а саме влаштування текстильної обойми з геосинтетичних матеріалів в основі земляного полотна.

Окрім цього, продовжуються роботи зі влаштування шести водопропускних труб та двох очисних споруд для очищення стічних вод з поверхні автомобільної дороги. До кінця поточного року шляхоремонтники планують завершити майже весь комплекс земляних робіт та нижні шари дорожньої основи.

Загалом проєктом передбачено влаштування 20 см дренуючого шару піску і двух шарів основи з щебенево-піщаної суміші: нижній шар завтовшки 21 см та верхній, укріплений цементом - 19 см.

Фінішний етап – два шари асфальтобетону: нижній крупнозернистий товщиною 10 см та щебенево-мастиковий завтовшки 20 см.

До робіт на об’єкті задіяно понад 50 працівників та 30 одиниць техніки.

Завершення будівництва нової ділянки автошляху Т-14-02 заплановане на наступний рік.

#Дорога_до_Трускавця #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі