Голоси після виборів рахуватимуть довго – ЦВК дає невтішні прогнози

Центральна виборча комісія на основі результатів симуляції підрахунку голосів виборців на виборчій дільниці, яку провели ще у вересні, зробила висновок, що процес підрахунку голосів після закриття дільниць буде тривалим.

У матеріалі ЦВК на сторінці в Facebook наводиться подається відповідна інфографіка після симуляції підрахунку голосів виборців.

❗️Важливий лонгрід для всіх комісій Скільки часу в середньому підраховуватимуть голоси дільничні виборчі комісії? У...

Опубликовано Центральна виборча комісія - Central Election Commission of Ukraine Вторник, 20 октября 2020 г.

Певні труднощі виникли під час заповнення протоколу про підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці. Так, занесення відомостей - повних назв про 15 місцевих організацій політичних партій та ПІБ кандидатів у депутати до одного примірника протоколу "від руки" зайняло 1 год 40 хв. Це за умови, що під час занесення "секретарю комісії" вже допомагав інший "член комісії" та надиктовував ПІБ кандидатів.

Щоб спростити цей процес, ЦВК прийняла постанову, за якою для зменшення часу оформлення протоколу повні назви місцевих організацій партій та ПІБ кандидатів будуть надруковані.

Також під час симуляції у "членів дільничної виборчої комісії" виникали запитання, чи вважати, наприклад, дійсним бюлетень, якщо зроблено одну позначку біля повної назви місцевої організації політичної партії та позначки у декількох квадратах із нанесеним трафаретом. Щоб вирішити це питання, Центрвиборчком роз’яснив порядок заповнення бюлетеня у відповідній постанові.

Підрахунок голосів виборців 25 жовтня стане серйозним випробуванням для всіх виборчих комісій. Він буде тривалим", - констатують у ЦВК і просять членів комісій дотримуватися чіткого алгоритму дій, щоб підрахунок голосів провести правильно та без ускладнень.

#місцеві_вибори_2020 #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі