Урядова комісія встановила причини катастрофи АН-26 під Чугуєвом

Про це заявив голова комісії, віце-прем'єр-міністр, міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський, передає ГалІнфо.

За його словами, 22 жовтня комісія схвалила попередній звіт про результати розслідування. Цей документ буде оприлюднено на засіданні Кабінету міністрів України 28 жовтня.

Уруський назвав основні причини катастрофи, які змогла встановити комісія.

- Комісія виявила системні порушення в організації польотів. Мається на увазі від командування Повітряних сил до бригади, де сталася ця трагедія, - повідомив віце-прем'єр-міністр.

За його словами, були встановлені як основні причини катастрофи, так і побічні. Так, серед низки причин є як помилки пілотів, так і технічні несправності літака, а саме відмова системи ПРТ-24 (система "граничного регулювання температури").

Уруський зазначив, що ця технічна несправність призвела до позаштатної ситуації на борту, але не повинна була привести до катастрофи літака. При цьому людський фактор зіграв не останню роль.

- На превеликий жаль, комісія підтверджує, що під час польотів, не тільки цього - останнього, але й інших літаків, було дуже багато порушень, в тому числі з боку екіпажу і керівників польоту, - зазначив він.

Додамо, трагедія сталася 25 вересня біля міста Чугуєв на Харківщині. Під час планового навчального польоту впав військовий літак Ан-26Ш 203-ї навчальної авіаційної бригади (в/ч А4104). Унаслідок катастрофи з 27 осіб, що перебували на борту, загинуло 26 людей, серед них 2 курсантів із Львівщини, вижила 1 особа.

#Авіатроща_під_Чугуєвом #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі