«Опора» оприлюднила перші дані про явку виборців на Львівщині: найактивніші Самбірська та Кам’янка- Бузька громади

«Опора» оприлюднила перші дані про явку виборців на Львівщині: найактивніші Самбірська та Кам’янка- Бузька громади

Громадська мережа «Опора» опублікувала першу явку виборців на місцевих виборах на Львівщині. Станом на 13:00 проголосували 15,3% виборців, без урахування Львівської міської громади, де на вибори прийшли 14% виборців, пише zaxid.net.

«Опора» оприлюднила перші дані про явку виборців на Львівщині: найактивніші Самбірська та Кам’янка- Бузька громади , фото-1 «Опора» оприлюднила перші дані про явку виборців на Львівщині: найактивніші Самбірська та Кам’янка- Бузька громади , фото-2 «Опора» оприлюднила перші дані про явку виборців на Львівщині: найактивніші Самбірська та Кам’янка- Бузька громади , фото-3

Спостерігачі «Опори» повідомляють таку статистику по громадах Львівщини:

Дрогобицька міська громада – 12,4%, Трускавецька міська громада – 15%, Бориславська міська громада – 10.3%, Меденицька селищна громада – 16%, Східницька селищна громада – 13,2%, Городоцька міська громада – 13,4%, Жовківська міська громада – 16%, Новояворівська міська громада – 15,5 Кам’янка-Бузька міська громада – 18,2%, Самбірська міська громада – 18%.

Нагадаємо, що проголосувати на місцевих виборах 25 жовтня можна з 8:00 до 20:00. З собою необхідно мати паспорт. Через коронавірус на виборчих дільницях будуть діяти деякі обмеження, зокрема на вході вимірюють температуру. Заповнювати бюлетень радять своєю ручкою. Через ці обмеження на дільницях утворилися черги.

#Явка_на_місцевих_виборах #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі