• Головна
  • Єнергозберігаючі технологіі від компаніі «ЕнергоХ»
Новини компаній
11:22, 6 листопада 2020 р.

Єнергозберігаючі технологіі від компаніі «ЕнергоХ»

Новини компаній

Єнергозберігаючі технологіі присутні в нашому повсякденному житті, пропонуючи більш високу ефективність, комфорт і велику економію. Компанія «ЕнергоХ», надає широкий спектр послуг, пов'язаних з постачанням електроенергії Харкова и области, проведенням енергоаудиту, виконанням електромонтажних робіт. На сайті компанії «ЕнергоХ», можна дізнатися короткий огляд енергозберігаючіх технологій у корисних статтях на цю тему. Одним з вигідних рішень в області енергозбереження може стати тепловий насос, який використовується для перенесення теплової енергії від джерела до споживача. Переваги теплового насоса: Завдяки передовим технологіям теплові насоси безкоштовно отримують енергію з природних ресурсів: повітря або грунту. Це екологічно чисте джерело енергії. Теплові насоси повітря - вода і земля - ​​вода гарантують найбільшу економію. Низькі експлуатаційні витрати, а також швидка окупність інвестицій переконують в користь цих сучасних пристроїв.

Особливості енергозберігаючіх технологій?

Електрика, вода і опалення є основними джерелами, які використовуються нами кожен день. Сучасні енергозбережувальні технології дозволять поліпшити систему опалення і знизити енергоспоживання, що в результаті призведе до зниження рахунків.

Системи опалення та гарячого водопостачання використовують:

  • Сонячні колектори, які перетворюють сонячну єнергію в теплову.
  • Теплоаккумулятори, тепловідображаючі екрани за радіаторами, а також теплові насоси, переваги яких вже використовуються повсюдно.

Чому краще замовляти послуги у компанії Енерго Х?

  • Компанія є постачальником електроенергії в Харківській області за нерегульованім тарифом і пропонує кращі енергозберігаючі технології в Україні.
  • Широкий спектр послуг. Фахівці надають послуги з обстеження будівель на предмет енерговитрат, використовуючи сучасні методи енергоаудиту. Регулярні перевірки допоможуть уникнути збою системи опалення та гарячого водопостачання, що тягне за собою більш високі витрати. Проводять електромонтажні роботи у Харькові, включаючи: монтаж, реконструкцію ліній електропередач, та ін.
  • Мінімальні ціни на послуги.

Дізнатися детальніше інформацію про послуги, тарифи, можна на сайті компанії, або скористатися консультацією фахівця, зателефонувавши за контактними телефонами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...