• Головна
  • Дрогобич, Трускавець, Борислав, Стрий, Самбір з понеділка у помаранчевій зоні
18:40, 6 листопада 2020 р.

Дрогобич, Трускавець, Борислав, Стрий, Самбір з понеділка у помаранчевій зоні

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (ТЕБ і НС) у п’ятницю, 6 листопада, оновила список міст і районів, які потрапили до «червоної» епідеміологічної зони з поширення коронавірусу. Міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов повідомив, що нове епідеміологічне зонування почне діяти з 9 листопада, - інформує Zaxidnet.

На Львівщині червоний рівень епідемічної небезпеки встановили у Миколаївському, Перемишлянському, Пустомитівському та Сокальському районах (крім Червонограда), на решті території області – помаранчевий.

Стосовно України загалом, то уряд повністю відніс до «червоної» зони усю територію Житомирської та Полтавської областей. Загалом червоний рівень небезпеки встановили у деяких містах та районах 23 областей України.

Дрогобич, Трускавець, Борислав, Стрий, Самбір з понеділка у помаранчевій зоні, фото-1

У регіонах з помаранчевим рівнем, зокрема, заборонена робота хостелів, баз відпочинку та інших закладів з розміщення людей, крім готелів, проведення масових заходів за участі більше 20 людей. Не більше 1 людини на 10 м2 може бути в бібліотеках, музеях, фітнес-центрах, ТРЦ, магазинах. Максимальна заповненість ресторанів та громадського транспорту – 50%. Ресторани та кафе можуть працювати лише з 7:00 до 22:00 (проте вони можуть працювати на винос і доставку).

У «червоній» зоні заборонено:

  • робота громадського транспорту
  • відвідування шкіл, дитсадків, вишів
  • робота ТРЦ, кафе, ресторанів, спортзалів, хостелів, закладів культури
  • кінотеатри можуть бути заповнені максимум наполовину
  • проведення масових заходів
  • посадка на міжобласний транспорт (висадка дозволена); перетинати межу «червоної» зони можна лише власним транспортом

У всіх регіонах, незалежно від рівня епіднебезпеки, обов'язково потрібно носити маски чи респіратори в громадських будівлях та транспорті (за їх відсутність штрафуватимуть), мати при собі документи, що посвідчують особу.

Зазначимо, що в Україні збільшується щоденний приріст хворих на коронавірус – 4 та 5 листопада Covid-19 діагностували майже у 10 тисяч людей щодня. З 9 листопада в країні не буде жодного регіону з жовтим чи зеленим рівнем епіднебезпеки.

У той же час в останні дні різко збільшується і кількість тих, хто перехворів коронавірусом, а Львівщина за цим показником вийшла на перше місце серед усіх областей. 5 листопада вперше з кінця липня денний приріст видужалих (10 762) перевищив кількість нових хворих.

Уряд продовжив дію адаптивного карантину до кінця року, а також посилив його: зокрема, обмежив максимальну кількість людей, які можуть брати участь у масових заходах, час роботи кафе та ресторанів і заборонив глядачам відвідувати спортивні події.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##нові_епідем_зони ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Останні новини
Оголошення
live comments feed...