• Головна
  • Особливості зимового спецодягу від АНВІ ГРУП
Новини компаній
16:02, 11 листопада 2020 р.

Особливості зимового спецодягу від АНВІ ГРУП

Новини компаній

Забезпечення працівників зимовим спецодягом є обов'язком для цілого ряду галузей. Законодавчо (в ГОСТах) також прописані класифікація та якість такої спецформи.

Пройшовши за посиланням https://anvigroup.ua/ua/spetsodyag, ви зможете вигідно придбати спецодяг в Київі!

Кого одягати в спецодяг зобов'язує закон

Українське законодавство зобов'язує забезпечувати спецодягом працівників підприємств з певною специфікою діяльності. Згідно Трудового Кодексу України, літній і зимовий спецодяг та спецвзуття повинні бути у людей, чия робота пов'язана з такими факторами:

  • шкідливі умови праці,
  • підвищена небезпека,
  • особливі температурні умови,
  • постійне забруднення.

Закон також висуває вимоги до самої форми і наказує, яким за якістю повинен бути жіночий і чоловічий зимовий спецодяг.

У затвердженому ГОСТі зазначено, що робочий зимовий спецодяг розділяється на 4 класу захисту, кожен з яких відповідає кліматичній зоні.

Для кожного діапазону температур, вологості і середньодобової швидкості вітру розроблені свої вимоги.

Наприклад, чоловічий і жіночий зимовий спецодяг 4-го класу призначен витримувати температури до 41 градуса морозу при вітрі 1,3 метрів в секунду. Для третього класу вимоги менш жорсткі - температура 25 градусів морозу.

Є ще один ГОСТ, який регламентує комфортність спецформи. Згідно з ним, зимовий спецодяг 3-го і 4-го класів зобов'язан мати такі деталі:

  • теплі капюшон і комір;
  • теплі манжети;
  • спецпланки для захисту від вітру;
  • утеплену зону попереку.

Для форми 1-го і 2-го класу допускається відсутність утеплення коміра і капюшона.

Виробники зимової робочого спецодягу, як правило, добре знають вимоги ГОСТів і не тільки дотримуються їх, але і в силу конкуренції прагнуть зробити продукцію якомога комфортнішою і якіснішою.

Використовувані матеріали

На сьогоднішній день для виробництва спецодягу застосовуються високотехнологічні матеріали, що володіють високим ступенем термічної і вологозахисту. Вони здатні добре тримати тепло всередині і протистояти проникненню повітря з низькою температурою і впливу агресивного середовища.

Для утеплення жіночого і чоловічого зимового спецодягу найчастіше застосовують універсальний синтепон, який володіє високими характеристиками теплозахисту. Іноді замість синтепону застосовують хутро - штучне або натуральне. Підкладку виготовляють з бавовни і поліестеру, а верхні деталі - зі спеціальної синтетики.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...