• Головна
  • Понад 120 додаткових місць для ковідних пацієнтів регіону розгорнуть на базі Стебницької лікарні та Дрогобицького тубдиспансеру
11:05, 13 листопада 2020 р.

Понад 120 додаткових місць для ковідних пацієнтів регіону розгорнуть на базі Стебницької лікарні та Дрогобицького тубдиспансеру

Понад 120 додаткових місць для ковідних пацієнтів регіону розгорнуть на базі Стебницької лікарні та Дрогобицького тубдиспансеру, фото-1

  У зв’язку із зростанням кількості недужих на коронавірусну інфекцію та щоденною шпиталізацією мешканців регіону – на Дрогобиччині розгортають  додаткові ліжкомісця для хворих на COVID-19.

За твердженнями головного медика Дрогобича Володимира Чуба – 60 нових ліжкомісць для пацієнтів із ковідною інфекцією встановлюють  безпосередньо на базі Стебницької лікарні.

Медичний заклад Стебника є опорною лікарнею регіону, яка з квітня місяця лікує коронавірусних недужих. В останні місяці у лікарні на шпиталізації перебуває понад 100 осіб щоденно. Щоб не допустити медичного колабсу – у медзакладі створюють нові місця для хворих.

Для цього задіюємо другий поверх Стебницької лікарні, ліве і праве крило так званого  терапевтичного корпусу. Там встановлюємо додаткових 60 місць для пацієнтів із COVID-19. Паралельно тривають роботи по підєднанню точок доступу до кисню, що вкрай необхідний пацієнтам, особливо із важким перебігом недуги, роботи стартували цього тижня", - розповів пан Чуба.

   Також у Стебницькій інфекційній лікарні встановлять кисневу бочку для охолодженого кисню, який вкрай потрібен шпиталізованим пацієнтам. Медики стверджують – така бочка буде економніша за кисневі балони, хоча і від них не відмовляються. Наразі, за підрахунками медиків, для важких хворих Стебницька лікарня щоденно використовує понад 80 кисневих балонів. Бочка з киснем (об’ємом 1т. або 2 т.) дозволить впродовж тижня експлуатувати її і не думати про заміну балонів.

   Паралельно вирішується й питання щодо облаштування додаткових  ліжкомісць для ковідних хворих  на базі Дрогобицького тубдиспансеру. Як стверджує Володимир Чуба - це приміщення повністю оснащене базою для прийому недужих. Однак необхідно прокласти киснепровід. Тоді можна встановити 60 ліжкомісць для пацієнтів із COVID-19.

На ці роботи у Департаменті охорони здоров’я  ЛОДА кошти є. Необхідно, щоб рішенням сесії Львівської обласної ради це приміщення було передано на баланс Дрогобицької міської ради", - зазначив керівник відділу охорони здоров’я Дрогобича.

 Загалом на рівні області прийнято рішення розгорнути у медичних закладах Львівщини додатково 800 ліжкомісць для недужих на ковід.

  Додамо, станом на 12 листопада у КНП «Стебницька міська лікарня»  перебуває на госпіталізації 101 пацієнт, із них 19 – у реанімації.

За минулу добу лабораторно підтверджено 27 випадків COVID-19 на Дрогобиччині: 21 особа – з Дрогобича, 4 особи – зі Стебника, 2 особи – з Трускавця.

Наталя Зелена

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Коронавірус ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Останні новини
Оголошення
live comments feed...