• Головна
  • На Львівщині демонтували понад два десятки нелегальних АЗС
12:42, 17 листопада 2020 р.

На Львівщині демонтували понад два десятки нелегальних АЗС

На Львівщині демонтували понад два десятки нелегальних АЗС, фото-1

Упродовж цього року Міжвідомча регіональна робоча група провела понад 350 оглядів можливих місць розташування нелегальних автозаправних станцій (АЗС), перевірили понад 150 адрес. Як інформують у департаменті паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА за результатами оглядів та проведених перевірок, понад 30 АЗС оформили ліцензію, 25 демонтували. Вилучили 309 тон пального.

Міжвідомчу регіональну робочу групу створили торік наприкінці грудня. Її завдання – проведення спільних заходів з метою боротьби із нелегальним обігом і роздрібною торгівлею пальним у Львівській області.

До складу групи увійшли представники дотичних структур - Державна податкова служба, Державна фіскальна служба, Держпраці, Держспоживслужба, Держекоінспекція, поліція та прокуратура, ДАБІ, ДСНС, Нафтогазова асоціація України, громадські організації.

За підсумками десяти місяців 2020 року ми вже маємо непогані результати. Зокрема, понад три десятки власників АЗС легалізували свою роботу та узаконили власний бізнес. Тут альтернативи немає: або легалізація та отримання ліцензії, або демонтаж та закриття. Ринок пального області повинен працювати виключно у законному полі»,- зазначають у департаменті.

Також, департамент нагадує про низку важливих законодавчих змін у сфері діяльності з виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним.

Законом України від 23.11.2018 №2628-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів» внесено зміни до Податкового кодексу України та Закону України від 19.12.1995 №481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» (далі – Закон №481/95-ВР), зокрема запроваджено ліцензування видів господарської діяльності з виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним.

Додамо, з 01.04.2020 у разі роздрібної торгівлі пальним без наявності ліцензії до суб'єктів господарювання застосовуються фінансові санкції у розмірі 250 тис грн; оптової торгівлі або зберігання пального без наявності ліцензії - до суб'єктів господарювання застосовуються фінансові санкції у розмірі 500 тис гривень; виробництво пального без наявності ліцензії-суб'єкту господарювання загрожують фінансові санкції у розмірі – 1 млн грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Нелегальні_АЗС #Львівщина #Дрогобич #Новини
Останні новини
Оголошення
live comments feed...