• Головна
  • Андрій Веселий: «Мешканці Дрогобиччини говорять про розвиток громади, а не про політику — і це вже перемога!»
Політичні новини
15:10, 18 листопада 2020 р.

Андрій Веселий: «Мешканці Дрогобиччини говорять про розвиток громади, а не про політику — і це вже перемога!»

Політичні новини

У вівторок, 17 листопада, в Дрогобичі мали відбутися дебати між кандидатами на посаду голови Дрогобицької ОТГ — підприємцем і головою Благодійного фонду Андрієм Веселим та чинним міським головою Тарасом Кучмою. Однак чинний мер Дрогобича двічі проігнорував запрошення Андрія Веселого до публічної дискусії в громаді та перед її мешканцями. Тому розвиток Дрогобиччини Андрій Веселий обговорив не зі своїм опонентом, а з численною аудиторією, яка представляла Дрогобич, Стебник та села регіону.

Фото Ярослав Грицик

Фото Ярослав Грицик

Не політика, а господарювання!

У своєму вступному слові Андрій Веселий назвав важливим сам факт проведення відкритих, цивілізованих, публічних дебатів:

Ми сьогодні обговорюємо не політичні уподобання, а розвиток Дрогобицької ОТГ! Це вже перемога! Дрогобиччина — це велика громада, яка готова не політикою займатись, а господарювати!».

В промові кандидат на посаду голови громади окреслив найбільш важливі та актуальні для нової ОТГ питання: розвиток економіки, бізнесу та інфраструктури в кожному куточку регіону, подолання сміттєвої кризи, представництво у владі сіл та Стебника, створення нових робочих місць та відродження промисловості.

Фото Ярослав Грицик

Фото Ярослав Грицик

Також Андрій Веселий розповів і про свої враження від передвиборчої кампанії:

Щиро дякую мешканцям Дрогобицької громади за те, що своїми голосами делегували мене у другий тур виборів голови ОТГ. Підтримка кожного з вас — надзвичайно важлива. Радію, що ми разом візьмемося за розвиток і процвітання Дрогобиччини.

Розумію, що вибір не дався вам легко. Так, я не політик, ніколи не був на владних посадах, і це мій перший досвід передвиборчої боротьби. Цю кампанію для мене та моєї сім’ї опоненти намагалися перетворити на пекло. Погрози, підпал авто, бруд… Та попри всі наклепи, плітки та атаки я не зламався, встояв і маю за честь стояти сьогодні перед вами!».

Співпраця з новообраними депутатами

Перше питання модератора дебатів — незалежного львівського журналіста Олег Радика — стосувалося взаємодії майбутнього голови ОТГ з депутатами.

Фото Ярослав Грицик

Фото Ярослав Грицик

Андрій Веселий зазначив, що конфліктів між головою громади та місцевими депутатами не буде:

Я не заангажований жодною політичною силою. Але вважаю це своєю перевагою, тому що маю підтримку багатьох жителів громади, незалежно від політичних поглядів. Водночас в раду було обрано багато гідних людей, з якими ми маємо спільні погляди. Ці депутати публічно чи непублічно висловлювали мені підтримку — з них і буде формуватися більшість», — зазначив Андрій Веселий.

Захист Стебника і сіл

Детально розкрив кандидат на посаду голови ОТГ і свій план щодо забезпечення самостійності сіл та Стебника в новій громаді.

Багато хто знає, що Стебник міг отримати свою власну ОТГ. Але цього не сталося через бездіяльність та потурання власним дрібним інтересам деяких представників влади, каденція якої закінчується Зараз ця можливість втрачена. Але у міста є потенціал збільшити свою роль не тільки в Дрогобицькій ОТГ, але й на Львівщині. Стебник заслуговує мати нормальні умови, які є у кожного великого населеного пункту: власний відділок поліції, банківські установи, нормальне транспортне сполучення з Дрогобичем тощо.

Фото Ярослав Грицик

Фото Ярослав Грицик

Зараз села і Стебник дійсно матимуть незначне представництво в депутатському корпусі. Але я ініціюю створення Ради представників громади при голові ОТГ — дорадчого органу, до якого увійдуть представники кожного населеного пункту — від міста до найменшого села. Ця рада буде обговорювати і схвалювати плани щодо збалансованого розвитку всієї громади, відстоюватиме інтереси сільських територій та Стебника, контролюватиме роботу голови ОТГ, її депутатів і старост», — зазначив Андрій Веселий.

Нові робочі місця

Ще однією актуальною проблемою на Дрогобиччині є безробіття, відсутність нових робочих місць та економічний застій. Для вирішення цих проблем Андрій Веселий пропонує створити сприятливі умови для відкриття та ведення бізнесу.

Ми маємо великий потенціал для економічного зростання: висококласних фахівців у багатьох галузях, сприятливе географічне розташування, промислову базу… Ми повинні ініціювати співпрацю між підприємцями Дрогобиччини. Об’єднуватися, щоб разом знаходити шляхи розвитку і долати перепони. Влада має працювати над тим, щоб підприємці-початківці могли отримати стартовий капітал та пільги. Особливо це стосується безробітних, випускників вишів, ветеранів АТО, людей з інвалідністю. Замість того, щоб шукати роботу, ці люди самі можуть ставати роботодавцями.

Ринок праці динамічний і актуальність професій постійно змінюється — необхідно дати можливість безробітним оперативно освоювати нові навички на базі місцевих закладів освіти та безпосередньо підприємств. Треба з боку місцевої влади підтримувати тих, хто створює нові робочі місця, дає перше місце роботи випускникам, працевлаштовує людей з інвалідністю».

Діалог з громадою

Під час заходу на площі Тараса Шевченка був встановлений «відкритий мікрофон» — і кожен присутній мешканець громади міг поставити будь-яке питання кандидату на посаду голови ОТГ. Живий, змістовний та відвертий діалог Андрія Веселого з земляками тривав понад годину. Зокрема обговорили теми відродження сіл та сільського господарства, вирішення сміттєвої проблеми, аудиту діяльності нинішньої влади, облаштування громади для потреб людей з інвалідністю, аварійного житла в Стебнику та Дрогобичі, розвиток медицини тощо.

На завершення зустрічі Андрій Веселий закликав земляків 22 листопада прийти на виборчі дільниці та проголосувати за розвиток громади:

Я вірю, що проголосуєте не за політичні технології, а за здоровий глузд! Проти корупції та брехні! За позитивні зміни та розвиток громади!».

Автор фото – Ярослав Грицик

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Місцеві_вибори_2020 ##Дебати ##Андрій_Веселий ##Дрогобич ##новини
Оголошення
live comments feed...