• Головна
  • Податковий майдан в Києві: підприємці Дрогобиччини долучились до протесту під стінами парламенту
12:03, 1 грудня 2020 р.

Податковий майдан в Києві: підприємці Дрогобиччини долучились до протесту під стінами парламенту

 Як і було анонсовано заздалегідь – 1 грудня у  Києві проходить акція протесту підприємців, так званий податковий майдан #SaveФОП “Право на працю”.

Підприємці чисельно зібралися в Урядовому кварталі та під стінами Парламенту. До Києва на акцію протесту зїхалися підприємці із Львівщини, зокрема Дрогобича та Трускавця. Напередодні податкового майдану – люди провели автопробіг вулицями рідних міст.

  У Києві протестуючі вимагають провести реформи Державної податкової та Державної митної служб України відповідно до стандартів ЄС – для забезпечення прозорих та простих процедур стягнення податків, розмитнення товарів, яка передбачає усунення будь-яких проявів корупції.

   Серед головних вимог мікробізнесу до влади: терміново розглянути та ухвалити законопроекти №3993 та №№3853-1(2) (розроблені з урахуванням законопроектів №№2644, 2645). Утворити при Президентові України, постійно діючий консультативно-дорадчий орган, що буде опікуватися розвитком мікропідприємництва в Україні. Цей орган повинен бути створений на паритетних засадах, участі в ньому представників влади та представників мікропідприємництва.

Всі зміни до законодавства, що стосуються умов ведення діяльності мікропідприємництва, повинні вноситись виключно після їх обговорення з представниками мікробізнесу та ґрунтовного прогнозування їхніх наслідків. Головним критерієм реформ в Україні має стати зменшення втручання чиновників у господарську діяльність.

Запровадити мораторій на перевірки мікробізнесу, усіма контролюючими органами, до завершення реформи Державної податкової та Державної митної служб України.

Приймати зважені рішення, стосовно карантину, в умовах ймовірної загрози епідемії коронавірусної інфекції в Україні (COVID-19) та вжити усіх заходів, для дотримання конституційних прав та свобод і не допустити обмеження діяльності малого та мікробізнесу, забезпечивши рівні можливості для всього бізнесу без виключень

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##SaveФоп ##податковий_майдан ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...