![](https://s.03244.com.ua/section/logo/upload/pers/260/logo.png?20240727)
11:01, 2 грудня 2020 р.
Перенесення магістрального водогону Гірне-Дрогобич: 80% робіт вже виконано
![Перенесення магістрального водогону Гірне-Дрогобич: 80% робіт вже в... Перенесення магістрального водогону Гірне-Дрогобич: 80% робіт вже виконано](/dist-assets/images/cap.jpg)
Активно триває процес перенесення магістрального водогону Гірне-Дрогобич на іншу ділянку. Станом на початок грудня підрядники виконали 80% робіт, зазначають у ЛОДА. На сьогодні на об’єкті працює 15 одиниць техніки та близько 30 осіб. Роботи планують завершити до кінця року.
Магістральний водогін протяжністю 800 метрів. Зараз виконані роботи з прокладання 700 метрів. Розпочали роботи тут у 2018 році, однак через потребу корегування проектно-кошторисної документації їх призупинили. Ми відкорегували проект, відбулась експертиза і перенесення водогону відновили. Для цього Львівщині з резервного фонду державного бюджету виділили 26 млн 666 тис гривень", - зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.
Нагадаємо, восени 2017 року в Дрогобицькому районі утворилось провалля земної поверхні, внаслідок неналежного виконання умов консервації рудника власником “Стебницького гірничо-хімічне підприємства “Полімінерал”. У 2018 році Львівська ОДА звернулась до Кабміну щодо виділення коштів для перенесення водогону. Паралельно триває спорудження нової об’їздної дороги до Трускавця.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:39
24 липня
08:31
19 липня
Оголошення
13:38, 13 липня
09:53, 19 липня
24
10:37, 24 липня
12:49, 17 липня
live comments feed...