• Головна
  • Успішний приклад соціального підприємництва: ЛОДА ставить в приклад дрогобицьку соціальну піцерію «Витанія»
15:48, 3 грудня 2020 р.

Успішний приклад соціального підприємництва: ЛОДА ставить в приклад дрогобицьку соціальну піцерію «Витанія»

Успішний приклад соціального підприємництва: ЛОДА ставить в приклад дрогобицьку соціальну піцерію «Витанія»

Цього тижня працівники департаменту соціального захисту населення ЛОДА відвідали соціальну піцерію «Витанія», що діє у Дрогобичі.

Частину свого прибутку заклад спрямовує на організацію харчування безпритульних, літніх, самотніх людей, а також інших соціально незахищених верств населення. Крім того, у «Витанії» працюють люди із інвалідністю. Саме у стінах цього закладу вони знайшли себе, відкрили свої нові можливості та згуртувалися у дружній колектив.

Соціальне підприємництво – наймасштабніший в Україні проект із розвитку соціального бізнесу. І дуже важливо, що він дозволяє вирішувати соціальні проблеми потребуючих категорій населення. Піцерія «Витанія» є успішним прикладом цього. Смачна випічка, доброзичливий колектив, затишний інтер’єр – сьогодні ми переконалися, що піцерія «Витанія» має успіх у Дрогобичі", - зазначила керівник управління з питань праці та сімейної політики департаменту ЛОДА Уляна Дорош.

Нагадаємо, у 2019 році благодійний фонд «Карітас Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦ» переміг в конкурсі з визначення інститутів громадянського суспільства і з допомогою фінансової підтримки обласного бюджету створив соціальне підприємство. На реалізацію бізнес-плану благодійний фонд отримав кошти у сумі 166,4 тис. грн.

З березня 2020 року піцерія розпочала свою підприємницьку діяльність

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...