• Головна
  • Тарас Кучма із 4 заступниками: на першій сесії міської ради обрали нове керівництво міста
11:05, 4 грудня 2020 р.

Тарас Кучма із 4 заступниками: на першій сесії міської ради обрали нове керівництво міста

Третього грудня відбулася перша сесія Дрогобицької міської ради восьмого скликання. Вона традиційно складалася з двох частин: урочистої та робочої. Та про все за порядком.

Представники ансамблю «Верховина» виконали Державний Гімн України. Учасників зібрання поблагословив Владика Самбірсько-Дрогобицької єпархії Ярослав Приріз.

Відтак голова територіальної виборчої комісії Наталія Дем’яновська зачитала рішення ТВК про обрання 38 депутатів та міського голови. Вона закликала народних обранців оправдати очікування виборців, служити народу по совісті, адже недаремно мудреці казали: «Хочеш спокійно спати – візьми з собою у ліжко чисту совість».

Відтак старійшина депутатського корпусу Роман Курчик (НРУ) зачитав, а народні обранці повторили Присягу і почергово отримали тимчасові посвідчення депутатів.

Присягнув служити Дрогобицькій громаді і новообраний міський голова Тарас Кучма.

Тарас Ярославович виголосив коротку промову, а згодом напутні слова та привітання пролунали з вуст гостей: міських голів Борислава – Ігоря Яворського, Трускавця – Андрія Кульчинського, народного депутата VII скликання Оксани Юринець, ректора ДДПУ ім. І.Франка Надії Скотної, голови Єврейської громади міста Йосипа Карпина, настоятеля костелу св. Варфоломія о.Мирослава Леха.

Після короткої перерви депутати приступили до розгляду кадрових питань. На посаду секретаря міської ради Тарас Кучма запропонував кандидатуру представника «Європейської Солідарності» Ореста Каракевича.

Орест Юрійович народився у 1992 році, ветеран військової служби, учасник АТО і Революції гідності, працює лікарем-терапевтом у пологовому будинку – саме так він коротко розповів про себе.

Процедура таємного голосування довела, що він має підтримку серед колег-депутатів: 35 голосів «за», 1 – «проти», 3 – «утрималися».

Далі настала черга формування постійних депутатських комісій ради. Цікаво, що у комісію з питань законності та депутатської етики не написав заяви жоден із обранців. Натомість у бюджетній та земельній комісіях бажаючих було забагато, тож зайвих визначали шляхом рейтингового голосування. У підсумку вирішили дозволити бажаючим депутатам поєднювати роботу у двох комісіях, і їхній склад таки укомплектували. Отож:

- комісія з питань бюджету та фінансів: Роман Бейзик (голова, «ЄС»), Олег Хрущ, Михайло Задорожний, Роман Курчик, Оксана Савран, Світлана Маменька, Олег Пилипців;

- з питань ЖКГ: Роман Шагала (голова, НРУ), Олег Майданюк, Богдан Звір, Андрій Петруняк, Марія Тяжкун.

- з питань земельних відносин: Степан Кулиняк (голова, «Слуга народу»), Ольга Мицак, Олена Бичков'як, Марта Слотило, Микола Рупняк, Андрій Паутинка, Андрій Андрухів;

- з питань приватизації комунального майна: Юрій Кушлик (голова, УДАР), Володимир Ханас, Павло Цвігун, Ірина Волошин, Ярослав Пецюх;

- з питань освіти і культури: Роман Грицай (голова, ВО «Батьківщина»), Наталія Беднарчик, Ганна Іваночко, Наталія Мичуда, Марія Стецик, Олег Стечкевич, Ярослав Регей;

- з питань охорони здоров’я і соцзахисту: Ігор Герман (голова, УДАР), Оксана Стебельська, Марія Стецик;

- з питань законності, регламенту і депутатської етики: Володимир Дзерин (голова, «Пропозиція»), Марія Тяжкун, Олег Дьорка, Олег Пилипців, Андрій Паутинка;

- з питань цифрової трансформації, туризму та інформації: Андрій Лучків (голова, «УДАР»), Олег Дьорка, Юрій Чигрин.

Тарас Кучма із 4 заступниками: на першій сесії міської ради обрали нове керівництво міста, фото-11

Сформовані комісії одразу ж взялися до праці і в перерві сесійного засідання почергово заслухали кандидатів на посади заступників міського голови, поданих Тарасом Кучмою, який вирішив майже нічого не змінювати у своїй команді. Ці кандидатури винесли на голосування почергово, а не пакетом (за пропозицією Р.Курчика). І їх таки затвердили, щоправда з різними результатами:

- перший заступник міського голови – Ігор Герман – 22 «за»;

- заступник - керуючий справами виконкому – Володимир Коцюба – 27 «за»;

- заступник з гуманітарних і соціальних питань – Андрій Ковч (єдина зміна у команді – депутат обласної ради попереднього скликання, юрист) – 21 «за»;

- заступник з питань ЖКГ – директор департаменту міського господарства (тепер буде саме така посада) – Роман Москалик – 31 «за».

На цьому депутати завершили роботу, а наступне засідання першої сесії запланували провести через тиждень.

P.S. До речі, відбулися зміни у складі фракції «Самопоміч»: місце Сергія Оленича, який став ще й депутатом облради, посіла Оксана Савран. Ротація, очевидно, відбудеться і в фракції «УДАР». Оскільки Ігоря Германа обрано першим заступником міського голови, його у депутатському копусі замінить головний лікар ДМЛ №1 Андрій Коцюба.

Ярослав Грицик

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Дрогобицька_міська_рада ##cесія_міської_ради ##заступники_міського_голови ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...