• Головна
  • Вихідні на Новий рік у 2021 році: скільки відпочиватимуть українці у січні
12:00, 5 грудня 2020 р.

Вихідні на Новий рік у 2021 році: скільки відпочиватимуть українці у січні

Вихідні на Новий рік у 2021 році: скільки відпочиватимуть українці у січні

Перший місяць Нового року порадує нас затяжними вихідними. Щоб спланувати свій відпочинок на новорічних святах, потрібно ознайомитися з офіційним списком неробочих днів в Україні.

Календар вихідних в Україні щороку змінюється. Іноді 31 грудня або 6 січня є неробочими днями. Тому важливо наперед знати кількість новорічних вихідних. Тож перший вихідний на новорічні свята припаде на грудень - в Україні неробочим днем є католицьке Різдво 25 грудня в п'ятницю. З 2017 року офіційним вихідним є Різдво за григоріанським календарем.

Що стосується четверга 31 грудня, то цей день буде робочим. Однак робочий день буде скорочений на 1 годину. Наступного дня розпочнуться триденні вихідні: з п'ятниці, 1 січня, по неділю, 3 січня.

Різдво за юліанським календарем, яке відзначає Православна церква, також буде вихідним – це четвер 7 січня. Середа 6 січня перед ним матиме скорочений на 1 годину робочий день.

Щоб продовжити вихідні, влада рекомендує роботодавцям перенести робочий день з п'ятниці, 8 січня, на суботу, 16 січня. Таким чином у нас буде 4 вихідних поспіль: з 7 по 10 число, проте додатковий день доведеться відпрацювати.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Вихідні_дні ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...