У Дрогобичі облаштують нову паркувальну зону на вулиці Данила Галицького

У Дрогобичі облаштують нову паркувальну зону на вулиці Данила Галицького

У Дрогобичі побільшає паркувальних зон. В центральній частині міста Котермака, у районі вулиці Данила Галицького (від вул. Жупної до будинку №5, що на Д.Галицького), мають намір облаштувати майданчик для паркування, а також пішохідну зону із декоративними насадженнями. Ремонтні роботи стартуватимуть уже цього тижня.

У Дрогобичі облаштують нову паркувальну зону на вулиці Данила Галицького, фото-1 У Дрогобичі облаштують нову паркувальну зону на вулиці Данила Галицького, фото-2 У Дрогобичі облаштують нову паркувальну зону на вулиці Данила Галицького, фото-3 У Дрогобичі облаштують нову паркувальну зону на вулиці Данила Галицького, фото-4

За словами заступника з питань ЖКГ – директора департаменту міського господарства Роман Москалика, останні роки ділянка на Данила Галицького світить пусткою та заростає чагарниками.

На цій території заплановано облаштувати паркувальну зону для 30 автівок. Відтак буде проведено капітальний ремонт тротуарів. Кінцевим результатом стане висадження декоративних дерев, швидше за все це будуть туї або сакури. Оскільки наявні старі дерева тут буде зрубано. Відповідно до проектно-кошторисної документації на території необхідно видалити 16 дерев", - повідомив Роман Москалик.

За твердженнями Романа Москалика, орієнтовна вартість ремонтних робіт із перевтілення території в паркувальну зону та облаштування нових тротуарів і озелення обійдеться місту в 400-500 тис.грн.

Чиновник запевняє – усі ремонтні роботи мають намір завершити до нового року.

На початках – паркувнання на новому майданчику буде безкоштовним для водіїв. Відтак розглядатимуть варіант запровадити плату – 3-5 грн/година.

#Нова_парковка_у_центрі_міста #вулиця_Данила_Галицького #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі