• Головна
  • У Бориславі створили першу прийомну сім’ю
14:52, 9 грудня 2020 р.

У Бориславі створили першу прийомну сім’ю

У Бориславі створили першу прийомну сім’ю

У Борислав на проживання переїхала прийомна сім’я зі с. Шегині Мостиського району Львівської області. Днями було підписано договір про забезпечення функціонування прийомної родини Тараса та Оксани Хитрих у місті Бориславі, інформує пресслужба БМР.

Фото БМР

Фото БМР

Наразі у сім’ї проживає 8 дітей: п’ятеро рідних та троє прийомних, з яких двоє діток були позбавлені батьківського піклування і одна – сирота. До сьогодні таких сімей у Бориславі ще не було. Наступного року родина має намір створити дитячий будинок сімейного типу, куди зможуть взяти на виховання ще двох діток, які потребують батьківського піклування.

Фото БМР

Фото БМР

До слова зазначимо, що в місті Бориславі вже функціонує один дитячий будинок сімейного типу. 3 липня 2017 року сім’я Харченків підписала угоду із Бориславською міською радою про його функціонування. Зараз у будинку виховується 6 дітей-сиріт позбавлених батьківського піклування та 5 рідних дітей.

Прийомна сім’я та сімейний будинок – одні з найефективніших форм влаштування дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Адже діти, чиї батьки померли або в силу різних обставин не можуть виконувати свої обов’язки, потребують родинного тепла і затишку. На відміну від дитячих будинків, у таких формах виховання діти мають змогу бачити правильну модель сім’ї", – зазначив міський голова Ігор Яворський.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Прийомна_сім'я ##Борислав ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...