• Головна
  • Завершується конкурс міні-грантів за підтримки ЄС: БФ «Карітас» просить підтримати голосуванням їхній соціальний проект
13:57, 14 грудня 2020 р.

Завершується конкурс міні-грантів за підтримки ЄС: БФ «Карітас» просить підтримати голосуванням їхній соціальний проект

Завершується конкурс міні-грантів за підтримки ЄС: БФ «Карітас» просить підтримати голосуванням їхній соціальний проект, фото-1

Щоб протидіяти небезпечній недузі ХХІ ст - COVID-19, благодійна організація «Мережа 100 відсотків життя» в рамках проєкту «Підвищення потенціалу організацій громадянського суспільства соціальної сфери в Україні», за підтримки Європейського Союзу, оголосила конкурс міні-грантів. Мета конкурсу: підтримка ініціатив благодійних організацій, спрямованих на посилення програм соціального захисту в умовах пандемії COVID-19.

БФ «Карітас СДЄ УГКЦ» взяв участь в оголошеному конкурсі в номінації «Інклюзія в умовах COVID-19». За словами адміністрації БФ «Карітас» - їм вдалося пройти два відбіркові тури. Зараз триває третій відбірковий етап.

За результатами конкурсного відбору, організаціям буде присудженовинагороду, яка повинна бути спрямована на покриття адміністративних витрат по благочинності у наступному році. Для «Карітасу» така б перемога дала можливість підтримувати і реалізовувати нові соціальні проекти в новому році з новою силою.

Щоб проголосувати за проект «Карітасу» потрібно зайти за посилання https://eu4csos.org/competition-applicant-2020018, вказати своє ПІП, електронну адресу, номер телефону (через +38...), обрати проєкт під номером 18 і ПРОГОЛОСУВАТИ. Голосування триває до 15 грудня, тож слід поспішити.

Підтримавши нас, Ви даєте можливість допомогти ще більшій кількості потребуючих осіб в 2021 році», - зазначають у БФ «Карітас».

Додамо, БФ «Карітас» змагається в номінації – Інклюзія в умовах COVID-19, Проект №18 (Молодь з особливими потребами допомагає об'єднати громаду Дрогобиччини у боротьбі з пандемією COVID-19 та її наслідками).

За проектом, молодь з особливими потребами, якою опікується "Карітас СДЄ УГКЦ" долучилася до боротьби з пандемією COVID-19 та об'єднала довкола цієї проблеми громаду Дрогобича. Неповносправні молоді люди допомогли харчовими наборами найбільш вразливій категорії громадян - безхатькам. Оскільки всі установи харчування під час карантину були зачинені, бездомні не мали змоги просити їжу. Їм загрожувала голодна смерть (карантин тривав 5 місяців).

Неповносправні молоді люди із «Карітасу» спільно з волонтерами вдома вишивали бісером картини, відтак організували та провели онлайн-акцію #ЩедрийВівторокNow.

Метою цієї акції було зібрати кошти на закупівлю та формування базових продуктових наборів, засобів гігієни, а також засобів захисту для бездомних осіб. На онлайн-акції було продано картини, за вилучені кошти вдалося придбати необхідні продуктові набори.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Соціальні_проєкти ##Карітас ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...