У Дрогобичі встановили новорічну ялинку, - ФОТО

У Дрогобичі встановили новорічну ялинку, - ФОТО

Головну ялинку Дрогобича встановили сьогодні комунальники на Площі Ринок. 

Упродовж наступних днів її прикрасять новорічними іграшками та ілюмінацією.

Запалять вогні новорічної красуні у п’ятницю, 18 грудня, напередодні свята Миколая.

Святкове дерево Дрогобича – штучне. Його придбали ще кілька років тому, відтак щорічно намагаються оновити та осучаснити освітленням та новими прикрасами.

У Дрогобичі встановили новорічну ялинку, - ФОТО, фото-1 У Дрогобичі встановили новорічну ялинку, - ФОТО, фото-2 У Дрогобичі встановили новорічну ялинку, - ФОТО, фото-3 У Дрогобичі встановили новорічну ялинку, - ФОТО, фото-4 У Дрогобичі встановили новорічну ялинку, - ФОТО, фото-5 У Дрогобичі встановили новорічну ялинку, - ФОТО, фото-6 У Дрогобичі встановили новорічну ялинку, - ФОТО, фото-7 У Дрогобичі встановили новорічну ялинку, - ФОТО, фото-8 У Дрогобичі встановили новорічну ялинку, - ФОТО, фото-9 У Дрогобичі встановили новорічну ялинку, - ФОТО, фото-10 У Дрогобичі встановили новорічну ялинку, - ФОТО, фото-11

Нагадаємо, у зв’язку з карантином, захід проведуть у значно менших масштабах, аніж у попередні роки: у місті не планують концертів та анімаційних програм з нагоди відкриття ялинки. Натомість відомо, що Святий Миколай завітає до діток із сімей соціальних категорій.

#новорічна_ялинка #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі