До Львова привезли Вифлеємський вогонь миру

До Львова привезли Вифлеємський вогонь миру

Традиційно напередодні різдвяних свят пластуни привезли до Львова Вифлеємський вогонь миру. Зазвичай вогонь переймають на офіційній церемонії передачі в австрійському Зальцбурзі. Однак цього року ця подія відбулась з обмеженою кількістю учасників, більшість стежили за нею онлайн, інформує zaxid.net. Львівські пластуни перейняли Вифлеємський вогонь від своїх друзів скаутів-харцерів на українсько-польському переході Рава-Руська-Гребенне 14 грудня.

Фото пресслужби ЛМР Фото пресслужби ЛМР Фото пресслужби ЛМР Фото пресслужби ЛМР

Вранці 15 грудня вогонь принесли до Львівської міської ради.

Без пластунів нема Різдва, ви є передвісники Різдва. Дякую вам за цю традицію, за її збереження, що кожного року, не зважаючи на обставини, ви є з нами. Цей рік є особливий, і я також по-особливому до вас сьогодні звертаюсь. Але це ще раз підтверджує, що цей вогонь нам дуже потрібен, щоб дати більше добра, радості та любові, — наголосив  міський голова Львова Андрій Садовий.

Згодом Вифлеємський вогонь передадуть у всі школи, лікарні, церкви, військові частини, державні установи і дитячі притулки, а також по містах регіону. Також пластуни щороку відсилають вогонь миру разом з різдвяними подарунками українським воїнам у зону бойових дій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі