• Головна
  • 74-річна лікарка зі Львова єдина в Україні написала радіодиктант без помилок
18:03, 16 грудня 2020 р.

74-річна лікарка зі Львова єдина в Україні написала радіодиктант без помилок

Христина Гоянюк, фото ЗахідНет

Христина Гоянюк, фото ЗахідНет

74-річна львів’янка Христина Гоянюк не зробила жодної помилки у всеукраїнському радіодиктанті, який щорічно проходить на початку листопада. Ще одна жінка зробила одну помилку, а 15 людей – дві помилки. Усіх їх визнали переможцями цьогорічного радіодиктанту, передає ресурс zaxid.net.

Загалом організатори всеукраїнського радіодиктанту, який проводили 9 листопада у День писемності, отримати 16 тис. листів: 14 тис. – електронною поштою, а 2 тис. людей надіслали свої паперові листи.

74-річна лікарка-бактеріологиня Христина Гоянюк зі Львова стала єдиною учасницею, яка не зробила жодної помилки. Жінка розповіла, що уже 20 раз бере участь у написанні радіодиктанту.

Цього року радіодиктант пишу 20 раз. І це для мене свято! В цей день я вимикаю усі телефони, налаштовую диктофон для запису радіодиктанту і чекаю на цю урочисту мить. Потім перевіряю написаний текст та уважно слухаю інтонацію диктора. Багато разів мені щастило і я писала диктант без помилок. Любов до української мови мені прищепив мій батько, який викладав українську мову та літературу», – процитували лист учасниці на Українському радіо.

Головна переможниця радіодиктанту, що не припустилась жодної помилки, отримає «Антологію української поезії», а ще 16 переможців – «Вибране» Ліни Костенко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##радіодиктант ##Христина_Гоянюк ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...