• Головна
  • Уряд поділ виклики «швидкої» на чотири категорії залежно від стану пацієнта
00:05, 17 грудня 2020 р.

Уряд поділ виклики «швидкої» на чотири категорії залежно від стану пацієнта

Фото ілюстративне

Фото ілюстративне

Кабінет міністрів України на своєму засіданні 16 грудня ухвалив рішення щодо розподілу викликів швидкої медичної допомоги на категорії – залежно від стану пацієнта, повідомляє ZaxidNet

Відповідно до проекту, на засіданні Кабміну було ухвалено рішення про створення 4-х категорій звернень:

  • критичні;
  • екстрені;
  • неекстрені;
  • непрофільні.

Для кожної з них передбачили свій час прибуття бригади медиків. Нормативними для критичних випадків будуть 10 хвилин з моменту надходження звернення до диспетчера. Для екстрених випадків установили норму 20 хвилин.

У постанові уряду зазначається, що при критичних випадках, «з огляду на можливість виникнення обставин, які не залежать від організації системи надання екстреної медичної допомоги, допускається перевищення зазначеного нормативу, але не більше ніж у 25% випадків». А при екстрених – не більше ніж у 15% випадків.

За статистикою за 2018 рік, у містах вчасний доїзд бригад на місце події становить з урахуванням чинного нормативу 88%, у селах – 82%. Водночас кількість викликів у сільській місцевості становить 25% від загальної кількості.

Введення відсоткового критерію вчасності доїзду бригад екстреної медичної допомоги дозволить оптимізувати роботу системи екстреної медичної допомоги, а також визначити ключові показники ефективності роботи системи екстреної медичної допомоги безпосередньо в частині оптимізації місць базування бригад і маршрутів руху», – переконаний представник уряду у Верховній Раді Василь Мокан.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Швидка_медична_допомога ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...