На водозаборі “Гірне” зловмисники поцупили електричний кабель

Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Працівники водозабору “Гірне” цими днями виявили пропажу 80 метрів кабелю ВПП-16, внаслідок чого свердловина №19 виведена з ладу.

Як повідомив начальник Гірнянського водозабору Володимир Галик, протягом останніх двох років це уже четверта крадіжка кабелю. Щоразу до Стрийського відділу поліції були скеровані заяви, однак винних так і не знайшли.

Через такі крадіжки підприємство зазнає величезних матеріальних збитків, під загрозою опиняється зрив водопостачання із цього водозабору – зазначають на підприємстві.

Додамо, цими днями КП «Дрогобичводоканал» повідомив, що 16 грудня Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг затвердила для підприємства нові тарифи на 2021 р.

Відповідно до прийнятої постанови, ціна за послуги водопостачання для населення, бюджету та інших споживачів зміниться з 19,80 грн/куб. м (з ПДВ) на 23,38 грн/куб. м (з ПДВ), водовідвелення - з 9,83 грн/куб. м (з ПДВ) на 10,86 грн/куб. м (з ПДВ).

Для суб’єктів господарювання таких як ТзОВ “Трускавецький водоканал”, КП “Вододар” тариф на послуги водопостачання також зросте. Зокрема він збільшиться із 8,96 грн/куб. м (з ПДВ) до 10,03 грн/куб. м (з ПДВ), водовідведення – з 2,80 грн/куб. м (з ПДВ) до 3,11 грн/куб. м (з ПДВ) .

Основним чинником зміни тарифів, пояснюють у КП «Дрогобичводоканал» є зростання вартості електроенергії, яка для підприємств водопосчатання та водовідведення – основний виробничий ресурс.

Тарифи набудуть чинності з 1 січня 2021 р.

#Водозабір_Гірне #вкрали_кабель #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі