![](https://s.03244.com.ua/section/logo/upload/pers/260/logo.png?20240727)
18:30, 14 січня 2021 р.
КП «Дрогобичводоканал» відновило цілодобове водопостачання для мешканців
![КП «Дрогобичводоканал» відновило цілодобове водопостачання для мешк... КП «Дрогобичводоканал» відновило цілодобове водопостачання для мешканців](/dist-assets/images/cap.jpg)
Із запровадженням карантину, пов’язаного з пандемією COVІD-19, комунальне підприємство «Дрогобичводоканал» зазнало чималих збитків через суттєве недоотримання коштів від споживачів послуг.
За словами керівника підприємства Романа Шагали, у березні оплата від громадян за спожиті послуги становила 57-60%. Це стало причиною прийняття рішення про припинення водопостачання у нічну пору доби, інформує пресцентр ДМР. На підставі рішення комісії ТЕБ та НС, з 1 квітня 2020 року КП «Дрогобичводоканал» було змушене економити витрати на електроенергію та вимикати у нічну пору водонасосні станції.
Однак до кінця року ситуація із оплатою послуг покращилася, запевняють на підприємстві. За підсумками 2020 року населення розрахувалося на 97% за спожиті послуги, місто Трускавець – на 82%. Тому з 1 січня 2021 року КП «Дрогобичводоканал» відновило режим цілодобового водопостачання.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:39
24 липня
08:31
19 липня
Оголошення
09:53, 19 липня
10
10:36, 24 липня
13:38, 13 липня
live comments feed...