![](https://s.03244.com.ua/section/logo/upload/pers/260/logo.png?20240727)
11:44, 15 січня 2021 р.
За минулу добу на Львівщині чадним газом отруїлися четверо людей
![За минулу добу на Львівщині чадним газом отруїлися четверо людей За минулу добу на Львівщині чадним газом отруїлися четверо людей](/dist-assets/images/cap.jpg)
На Львівщині, 14 січня, чадним газом отруїлися четверо людей. Один випадок стався у м. Сокаль, інший – у с. Ваньовичі на Самбірщині. Постраждалих у стані середнього ступеня важкості госпіталізували, зазначає zaxid.net.
За інформацією департаменту з питань цивільного захисту населення ЛОДА, близько 14:00 у Сокалі у квартирі чадним газом отруїлися троє осіб. Постраждалих у стані середнього ступеня важкості госпіталізували в Червоноградську МКЛ. Через те, що власниці квартири не було на місці, газопостачання до квартири не припинили.
Інший випадок стався цього ж дня близько 19:10 у с. Ваньовичі (Самбірська ТГ, Самбірський район), у приватному житловому будинку. Чадним газом отруївся місцевий мешканець 1971 року народження. Його в стані середнього ступеня важкості госпіталізували в Самбірську ЦРЛ. Аварійна бригада ПАТ «Львівгаз» тимчасово припинила подачу газу до будинку.
Обставини обох подій встановлює поліція.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:39
24 липня
08:31
19 липня
Оголошення
12:49, 17 липня
12:49, 17 липня
13:38, 13 липня
live comments feed...