• Головна
  • Заробітна плата вчителів у січні зросте майже на 20%
20:31, 20 січня 2021 р.

Заробітна плата вчителів у січні зросте майже на 20%

Заробітна плата вчителів у січні зросте майже на 20%

Під час позачергового засідання Кабінету Міністрів України, яке відбулось 20 січня, затвердили нову тарифну сітку для розрахунку заробітних плат працівників бюджетних установ. Це рішення дає можливість збільшити зарплати вчителів вже в січні майже на 20%, зазначають у ЛОДА.

Ми обіцяли, і відповідно виконуємо свою обіцянку. Наголошую, що Уряд виділив цього року на зарплати вчителям майже 100 млрд грн. Тому сьогоднішнє рішення абсолютно прораховано та забезпечено відповідними фінансами", - повідомив Глава Уряду Денис Шмигаль.

Збільшити тарифну сітку в уряді вирішили через розрив між ставкою працівника 1-го тарифного розряду та мінімальною зарплатою, яка з вересня була 5 тис. грн, а з січня становить 6 тис. грн.

Посадовий оклад молодого вчителя без категорії з 1 січня 2021 року буде становити 4 859 грн, що на 809 грн більше, ніж було з вересня 2020 року.

Посадовий оклад вчителя вищої категорії з 1 січня 2021 року — 6 461 грн, що на 1 076 грн більше, ніж з вересня 2020 року.

Крім підвищення зарплат учителів, за словами Прем’єр-міністра, Уряд також заклав кошти для підвищення виплат медикам на 30% цього року.

Також цьогоріч відбудеться індексація пенсій, закладені кошти для додаткових виплат пенсіонерам старшим за 75 років. Збільшуються виплати по інвалідності, виплати на дітей, позбавлених батьківського піклування, виплати чорнобильцям. І це надзвичайно важливо, щоб держава максимально підтримувала вразливі верстви населення та тих, хто цього дійсно потребує», - додав Денис Шмигаль.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Зарплати_вчителів ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...