![](https://s.03244.com.ua/section/logo/upload/pers/260/logo.png?20240727)
00:05, 22 січня 2021 р.
120 військовослужбовців зі собаками: у Дрогобицькому районі рота Нацгвардії стежитиме за порядком
![120 військовослужбовців зі собаками: у Дрогобицькому районі рота На... 120 військовослужбовців зі собаками: у Дрогобицькому районі рота Нацгвардії стежитиме за порядком](/dist-assets/images/cap.jpg)
Патрульній роті Нацгвардії в Дрогобицькому районі бути. Про це 21 січня домовилися керівники громад Дрогобича, Борислава, Меденич, Стебника, Східниці та Трускавця у присутності голови Львівської обласної ради Ірини Гримак, яка цього дня відвідала Дрогобиччину із робочим візитом. Попередньо домовлено, що у складі патрульної роти служитиме більше сотні нацгвардійців.
У складі роти – 120 військовослужбовців, в тому числі і кінологічна група, яка патрулюватиме із собаками. Нацгвардійці охоронятимуть громадський порядок у містах та селах громад як самостійно, так і з працівниками поліції. Оглянувши місце розташування військовослужбовців у Дрогобичі, з головами громад ми домовилися, що утримання роти відбуватиметься завдяки співфінансуванню. Частину коштів даватимуть громади, ще частину будемо шукати в обласному бюджеті", — написала на своїй офіційній Фейсбук сторінці Гримак.
За словами голів Дрогобича, Трускавця та Стебника таке рішення є вкрай потрібним для Дрогобиччини. Оскільки, патрулювання нацгвардійців у населених пунктах сприятиме зменшенню злочинності у регіоні.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:39
24 липня
08:31
19 липня
Оголошення
12:49, 17 липня
live comments feed...