![](https://s.03244.com.ua/section/logo/upload/pers/260/logo.png?20240727)
11:25, 26 січня 2021 р.
На Самбірщині рибалка провалився під лід: чоловік не вижив
![На Самбірщині рибалка провалився під лід: чоловік не вижив На Самбірщині рибалка провалився під лід: чоловік не вижив](/dist-assets/images/cap.jpg)
У Самбірському районі надзвичайники рятували рибалку, що провалився під кригу. Про це повідомили у пресслужбі ДСНС Львівської області.
Подія мала місце 25 січня. О 14:53 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про те, що в м.Рудки, Самбірського району, на озері під лід провалився чоловік, 1963 року народження.
До місця події було направлено вогнеборців 41-го державного пожежно-рятувального поста м.Рудки та рятувальників 12-ої державної пожежно-рятувальної частини м.Самбір.
Прибувши на місце події рятувальники встановили , що рибалка провалився під кригу на відстані близько 30 метрів від берега. Чоловік тримався за уламок криги, щоб не потонути. Глибина у цьому місці складала 2 – 2,5 м.
Надзвичайники за допомогою ручної пожежної драбини, мотузки, рятувального круга добралися до потерпілого та витягнули чоловіка на берег і передали його працівникам екстреної медичної допомоги.
Однак, від сильного переохолодження та стресу чоловік помер в приймальному відділення Самбірської швидкої медичної допомоги.
Головне управління ДСНС України у Львівській області нагадує та закликає мешканців: виходити на тонку кригу - небезпечно! Особливо це стосується рибалок, які не зважаючи на небезпеку випробовують долю на тонкій кризі водойм. «Жодне хобі чи улюблена звичка не вартують того, аби піддавати ризику власне життя», - закликають у ДСНС.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:39
24 липня
08:31
19 липня
Оголошення
12:49, 17 липня
09:53, 19 липня
10
live comments feed...