![](https://s.03244.com.ua/section/logo/upload/pers/260/logo.png?20240727)
16:38, 26 січня 2021 р.
З безпекою для пішоходів - на вулиці Лесі Українки встановлюють турнікети
![Фото ДМР Фото ДМР](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фото ДМР
У центральній частині міста, неподалік фонтану та зупинки громадського транспорту, комунальні служби міста розпочали встановлення турнікетів вздовж пішохідної доріжки.
Як інформує пресцентр ДМР, у 2018 році на перехресті вулиць Лесі Українки та Пилипа Орлика облаштували пішохідну розмітку та світлофори. Це був важливий крок у розв’язанні багаторічної проблеми – заторів автотранспорту в цій частині міста та безпеки пішоходів. З тих пір ліквідували пішохідний перехід на вулиці Лесі Українки навпроти фонтану.
Однак, з відкриттям супермаркету «АТБ» пішоходи знову почали переходити вулицю у місці, де колись була «зебра». Тим самим люди наражають себе на небезпеку та провокують ДТП, у яких винуватцями стають водії.
З метою вирішення проблеми та уникнення травматизму людей – навпроти фонтану на вулиці Лесі Українки, облаштовують турнікети, які закриють можливість переходити вулицю в недозволеному місці.
Відповідне рішення ухвалено виконавчим комітетом Дрогобицької міської ради.
Також, згідно з цим рішенням, на вулиці Андрея Шептицького, 11 (на території КНП «Дрогобицька міська дитяча лікарня»), встановлять дорожні знаки 5.38 «Місце для стоянки» з табличкою 7.17 «Особи з інвалідністю». На вулиці Пилипа Орлика навпроти вулиці Паркової встановлять дорожній знак 5.41.1 «Місце зупинки автобуса».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:39
24 липня
08:31
19 липня
Оголошення
13:38, 13 липня
14:37, 19 липня
live comments feed...