Дорожники ремонтують міст між Східницею та Уричем

Дорожники ремонтують міст між Східницею та Уричем

Тривають ремонтні роботи на мості між Східницею та Уричем на дорозі Східниця – Верхнє Синьовидне, зазначає пресслужба ЛОДА.

На об’єкті дорожники монтують балки прогонових будов, опісля приступлять до встановлення монолітної плити та асфальтного покриття. Ремонт цього моста дозволить комфортно їхати в напряму зі Східниці в Урич та далі за маршрутом в інші населені пункти. Роботи виконує підрядна організація «Онур». Проїжджа частина має ширину 7 метрів", – зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

Фото ЛОДА Фото ЛОДА Фото ЛОДА

Нагадаємо, торік відремонтували 5 кілометрів автошляху Східниця – Верхнє Синьовидне, що з’єднує Дрогобицький та Сколівський райони, тож до туристичного магніту – Урича добиратися стало значно комфортніше та в рази швидше. Дорога є важливим інфраструктурним об’єктом, оскільки веде до низки туристичних локацій. Нею можна буде швидше доїхати зі Східниці на Закарпаття через перевал у Нижніх Воротах.

Зараз це вже якісна дорога з новим асфальтобетонним покриттям та усіма засобами організації дорожнього руху. Загальна вартість ремонтних робіт – 150 млн гривень. У цю суму включили і ремонт вищезгаданого моста", – додав Юрій Бучко.

#Дорога_між_Східницею_та_Уричем #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі