• Головна
  • Верховна Рада встановили премії по 100 тис. грн для найкращих учасників ЗНО
20:37, 29 січня 2021 р.

Верховна Рада встановили премії по 100 тис. грн для найкращих учасників ЗНО

Фото ілюстративне

Фото ілюстративне

Верховна Рада України заснувала іменні премії у розмірі 100 тис. грн для учасників зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) з найвищими результатами. Відповідний проект постанови в цілому підтримали 312 народних депутатів на пленарному засіданні в п'ятницю, 29 січня, передає ресурс ZAXID.NET.

Документ передбачає запровадження з 2021 року 30 премій Верховної Ради для найкращих учасників ЗНО. Розмір однієї премії становитиме 100 тис. грн.

Хто з учасників ЗНО зможе отримати грошову премію від Верховної Ради?

Премію щороку присуджуватимуть учасникам ЗНО, які склали тести з чотирьох і більше навчальних предметів, загальна сума за якими становить не менше ніж 790 балів, у тому числі 200 балів з будь-якого з цих предметів. Водночас претенденти на премію Верховної Ради мають бути зараховані у поточному навчальному році до закладу вищої освіти в Україні та підписати з ними контракти.

Згідно з постановою, комітет з питань освіти, науки та інновацій вносить кандидатури претендентів премії на розгляд парламенту до 1 листопада кожного року. Парламент щорічно до 31 грудня приймає постанову про присудження премії за відповідний рік.

Постанова набуває чинності з дня її прийняття та застосовується з 2021 року.

Нагадаємо, окремо учасники ЗНО з найкращими результатами отримуватимуть президентську стипендію, яка становитиме 10 тис. грн щомісяця. Президентські стипендії отримуватимуть 250 учасників ЗНО – по 10 з кожного регіону України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##ЗНО ##Премії_для_найкращих_учасників_ЗНО ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...