![](https://s.03244.com.ua/section/logo/upload/pers/260/logo.png?20240727)
12:02, 1 лютого 2021 р.
Четверо дорослих і дитина постраждали у потрійній ДТП біля Стрия
![Четверо дорослих і дитина постраждали у потрійній ДТП біля Стрия Четверо дорослих і дитина постраждали у потрійній ДТП біля Стрия](/dist-assets/images/cap.jpg)
У неділю, 31 січня, на трасі Київ-Чоп у Стрийському районі сталася потрійна ДТП, унаслідок якої постраждали п’ятеро людей, зокрема, 10-річна дитина.
У департаменті цивільного захисту ЛОДА повідомили, що аварія трапилася близько 21:30 у селі Дуліби Стрийського району. 20-річний водій автомобіля Opel Astra, мешканець Івано-Франківської області, зупинився, щоб виконати вимогу дорожнього знаку «Стоп». У цей момент в його автомобіль ззаду в’їхав автомобіль Opel Zafira, яким керував 55-річний мешканець Золочева. Позаду рухався автомобіль Renault Megane, за кермом якого був 28-річний львів’янин, який теж не вибрав безпечної швидкості та дистанції, внаслідок чого допустив зіткнення з автомобілем Opel Zafira, повідомляє zaxid.net.
Унаслідок ДТП постраждали п’ятеро пасажирів автомобіля Opel Zafira, зокрема, дитина 2010 року народження. Постраждалих госпіталізували до Стрийської ЦРЛ з різними травмами. Попередні діагнози – закрита черепно-мозкова травма та струс головного мозку.
Обставини аварії зараз встановлюють правоохоронці.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:39
24 липня
08:31
19 липня
Оголошення
12:49, 17 липня
13:38, 13 липня
live comments feed...