• Головна
  • На Дрогобиччині відбудеться зимовий етап національної серії «Кубок Карпат» з ралі, - ВІДЕО
ФОТО, ВІДЕО
00:15, 4 лютого 2021 р.

На Дрогобиччині відбудеться зимовий етап національної серії «Кубок Карпат» з ралі, - ВІДЕО

ФОТО, ВІДЕО
На Дрогобиччині відбудеться зимовий етап національної серії «Кубок Карпат» з ралі, - ВІДЕО

13 та 14 лютого на Дрогобиччині відбудеться зимовий етап національної серії «Кубок Карпати» з ралі – «Зимові вершини».

Відтак, 2 лютого, у сесійній залі Дрогобицької РДА провели робочу нараду організаційного комітету з підготовки та проведення змагань, яку очолив заступник голови райдержадміністрації Тарас Матолич.

За результатами засідання Тарас Матолич доручив відповідальним службам забезпечити інформування мешканців населених пунктів, розташованих уздовж траси змагань, про дотримання правил безпеки під час раллі.

Окрім того, доручено здійснити перекриття руху транспорту відповідно до маршруту змагань. Підготувати траси до зимового етапу, передбачити ділянки для глядачів та аварійного заїзду автомобілів. За порядком під час змагань пильно стежитимуть десятки полісменів – кажуть в райдержадміністрації.

Наразі відомо, що маршрут траси змагань проляже через Східницю – Орів - Зимівки – Уличне. Загальна дистанція становитиме 140 км, а загальна довжина спеціальних ділянок - 70 км. Кількість спеціальних ділянок – 6. Що важливо – цьогоріч траси для гонок максимально стараються винести за межі населених пунктів. Розглядається можливість прокласти маршрут через лісові дороги та дороги, які використовує НГВУ «Бориславнафтогаз».

На Дрогобиччині відбудеться зимовий етап національної серії «Кубок Карпат» з ралі, - ВІДЕО, фото-1

За словами учасників робочого засідання змагань у райдержадміністрації, у перший день, 13 лютого, заїзди матимуть навчальний та ознайомчий характер, відтак другого дня – 14 лютого – кваліфікаційні заїзди та на визначення переможців.

На Дрогобиччині відбудеться зимовий етап національної серії «Кубок Карпат» з ралі, - ВІДЕО, фото-2

У райдержадміністрації переконують – такі змагання допомагають розвивати регіональні курортні зони не лише туризмом, але й активним спортом.

Очікують, що цьогоріч до змагань долучаться гонщики із Дніпра, Києва, Івано-Франківська та всієї Львівщини тощо.

Додамо, організаторами І зимового етапу національної серії «Кубок Карпати» з ралі «Зимові вершини» виступають – управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА та Галицький Автомобільний Клуб.

Наталя Зелена

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Кубок_Карпат ##Ралі ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...