![](https://s.03244.com.ua/section/logo/upload/pers/260/logo.png?20240727)
19:10, 5 лютого 2021 р.
Дрогобичанина Олега Петренка офіційно призначили директором Дрогобицької солеварні
![Дрогобичанина Олега Петренка офіційно призначили директором Дрогоби... Дрогобичанина Олега Петренка офіційно призначили директором Дрогобицької солеварні](/dist-assets/images/cap.jpg)
У Фонді держмайна України підписали наказ та офіційно призначили нового директора державного підприємства «Солевиварювальний Дрогобицький завод». Ним став дрогобичанин та юрист Олег Петренко.
Про його призначення говорили ще в листопаді, однак наказ підписали сьогодні, 5 лютого. Про це повідомив на особистій facebook-сторінці заступник голови Львівської обласної ради Юрій Холод.
⚡️Дрогобицька солеварня має нового директора! У Фонді держмайна України підписали наказ та офіційно призначили нового...
Опубликовано Юрій Холодом Пятница, 5 февраля 2021 г.
Нагадаємо, рік тому Дрогобицьку солеварню, яка належала Міністерству аграрної політики, внесли у список на приватизацію. Після спротиву місцевих жителів, Львівська ОДА звернулася до народних депутатів та Уряду, а територію об’єкта описали і подали на реєстрацію як нововиявлену пам’ятку археології.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:39
24 липня
08:31
19 липня
Оголошення
10:36, 24 липня
13:38, 13 липня
12:49, 17 липня
14:37, 19 липня
live comments feed...