• Головна
  • Поліцію Львівщини очолив Олександр Шляховський
12:00, 17 лютого 2021 р.

Поліцію Львівщини очолив Олександр Шляховський

Поліцію Львівщини очолив Олександр Шляховський

16 лютого, відбулося представлення нового керівника особовому складу поліції Львівської області. Нового очільника відрекомендував перший заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий та голова Національної поліції України Ігор Клименко. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

Участь у заході також взяли представники органів місцевої влади та самоврядування, а також керівники правоохоронних відомств Львівщини.

Час вимагає від нас удосконалюватися та вирішувати важливі задачі, зокрема – створювати та розвивати взаємодію між різними службами для відслідковування та реагування на злочини, правопорушення та інші події. Ми повинні вдосконалити співпрацю з місцевими громадами, розвивати системи відеоспостереження та ефективного реагування на повідомлення громадян. Усі свої потужності ми повинні використовувати максимально ефективно. Для цього ми змінюємо структуру поліції у відповідності до змін в адміністративно-територіальному устрої, підходи до роботи, а також саму організацію цієї роботи для забезпечення законності, захисту прав та свобод громадян", - зазначив перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий.

Голова Національної поліції України Ігор Клименко звернув увагу керівників служб та підрозділів поліції Львівщини на окремі недоліки в роботі, а також окреслив коло завдань, на вирішення яких необхідно звернути увагу у першу чергу.

Ми повинні вибудувати систему чіткого реагування на заяви та повідомлення громадян: де б не жила людина, вона повинна знати, що у випадку необхідності, в чітко визначений термін, до неї прибуде поліцейський та надасть їй необхідну допомогу. Перед новим очільником поліції Львівщини стоїть головне завдання – сформувати безпековий простір та вибудувати роботу новостворених територіальних підрозділів у чіткій цілісній вертикалі структури Національної поліції", - зазначив під час призначення Ігор Клименко.

Додамо, До призначення на посаду начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області полковник поліції Олександр Шляховський очолював поліцію Закарпаття.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Новий_поліцейський_Львівщини ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...