• Головна
  • На Львівщині техніку, яка мала прибирати місцеві дороги, скерували на шляхи державного значення
16:36, 17 лютого 2021 р.

На Львівщині техніку, яка мала прибирати місцеві дороги, скерували на шляхи державного значення

На Львівщині техніку, яка мала прибирати місцеві дороги, скерували на шляхи державного значення

Через логістичні проблеми, Служба автомобільних доріг Львівщини використовує снігоочисну техніку неефективно.

Про це, 16 лютого, заявила очільниця Львівської облради Ірина Гримак.

Ситуація, яка виникла на дорогах Львівської області після сильних снігопадів, не повинна повторитися в майбутньому. Наразі в діях відповідальних структур відсутня чітка логістика, а тому й снігоочисна техніка Служби автомобільних доріг використовується неефективно", - зазначила чиновниця.

За словами очільниці Львівської облради, важливо забезпечити проїзд автошляхами державного значення, але на виконання цього завдання скерували техніку, яка мусила б прибирати дороги місцевого значення. Як наслідок сиходить, що мешканці віддалених сіл були змушені самі розчищати дороги, оскільки ніхто так не прийшов їм на допомогу.

У майбутньому варто правильно організувати цей процес, - резюмує Гримак. Та додає - На Львівщині працює чимало організацій, які надають послуги з розчищання доріг. Службі автомобільних доріг варто було розробити план залучення таких підрядних організацій до виконання робіт у екстремальних умовах. Тоді б техніка, яка є призначена для розчищення доріг місцевого значення, забезпечила б там лад».

Ірина Гримак також зазаначила, що депутати Львівської обласної ради визнали роботу ДП “Львівський облавтодор” як незадовільну.

Крім того, за словами Гримак, Львівська обласна рада ініціюватиме розроблення дорожньої карти щодо координації дій всіх підрозділів виконавчої влади, які відповідають за безперешкодний проїзд автошляхами області в екстремальних ситуаціях, передусім в складних погодних умовах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Прибирання_вулиць ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...