• Головна
  • В Україні спростили процедуру реєстрації нових автомобілів: зареєструвати можна буде прямо в автосалоні
11:24, 18 лютого 2021 р.

В Україні спростили процедуру реєстрації нових автомобілів: зареєструвати можна буде прямо в автосалоні

В Україні спростили процедуру реєстрації нових автомобілів: зареєструвати можна буде прямо в автосалоні

 Зареєструвати нову машину можна буде прямо в автосалоні 

Уряд підтримав ініціативу Міністерства внутрішніх справ щодо спрощення процедури придбання та реєстрації транспортних засобів. Про це повідомив очільник МВС Арсен Аваков у Twitter, - інформує Західнет.

За словами Авакова, тепер зареєструвати авто для доставки та отримати повний комплект документів можливо прямо в автосалоні без відвідування сервісного центру МВС.

Уряд підтримав постанову про запровадження такої послуги через застосунок «Дія» або через Єдиний державний вебпортал електронних послуг.

Як зазначається пояснювальній записці до проекту, на сьогодні порядок державної реєстрації автомобілів передбачає можливість участі автосалонів в державній реєстрації, проте не містить чіткого та доступного для розуміння механізму реалізації такої участі.

У документі зазначається, що будь-які перевірки, огляди та експертизи експертних служб МВС для нових транспортних засобів не передбачені.

Тому з огляду на міжнародний та європейський досвід було б доцільно залучати до процедури реєстрації нових транспортних засобів безпосередньо суб’єктів господарювання, які здійснюють їх продаж», – йдеться в записці.

На запровадження усіх схвалених змін виділено три місяці з моменту набуття постановою чиності. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Реєстрація_авто ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...