• Головна
  • «Укрзалізниця» хоче запровадити Wi-Fi в пасажирських поїздах
17:26, 19 лютого 2021 р.

«Укрзалізниця» хоче запровадити Wi-Fi в пасажирських поїздах

«Укрзалізниця» хоче запровадити Wi-Fi в пасажирських поїздах

 В «Укрзалізниці» заявили, що працюють над впровадженням Wi-Fi-доступу до інтернету у пасажирських поїздах.

Про це повідомив директор з питань інформаційних технологій АТ «Укрзалізниця» Володимир Рєзнік, йдеться в інформації ресурсу zaxid.net.

За його словами, вже багато років стояло питання про якісний доступ до інтернету у поїздах, але далі слів справа не рухається, проводяться пілотні впровадження, які за результатами пілоту подальшого розвитку не мають.

Наше завдання – створити якісний сервіс у пасажирських поїздах. Одна з основних тенденцій сьогодення - це мобільність і присутність онлайн. Поїзди Інтерсіті+ часто використовуються як офіси на колесах, тому в цих поїздах насамперед важливо забезпечити якісний доступ до інтернету", – резюмує Рєзнік.

«Укрзалізниця» у співпраці із зацікавленими інвесторами вивчає нові технології, які здатні дійсно забезпечити якісний високошвидкісний інтернет упродовж усього маршруту.

Як пілотний проект планують впровадження Wi-Fi у швидкісних поїздах Інтерсіті+ на напрямку Київ – Харків.

Відтак опрацьовується концепція, яка буде масштабуватись на всі напрямки слідування потягів, з вирішенням головної проблеми - покриття сліпих зон.

Якщо цей проект буде успішним, ми запровадимо Wi-Fi у всіх поїздах, забезпечимо безперебійний зв’язок протягом усього шляху курсування поїздів територією України, – зазначив Рєзнік.

У всьому світі існує два принципових підходи для забезпечення інтернету в поїздах:

  • об'єднувати існуючий трафік від всіх мобільних операторів і подавати його на вагон, а далі роздавати користувачам через Wi-Fi;
  • якщо достатнього покриття немає – потрібно будувати (як правило, на гроші залізничників) виділені мережі вздовж доріг.

А вже далі мобільний сигнал подають на вагон і роздають всередині вагона через Wi-Fi.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Укрзалізниця ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...