![](https://s.03244.com.ua/section/logo/upload/pers/260/logo.png?20240727)
12:05, 3 березня 2021 р.
8 років позбавлення волі! Срок, який світить водієві, що збив на зебрі в Дрогобичі школярку
![8 років позбавлення волі! Срок, який світить водієві, що збив на зе... 8 років позбавлення волі! Срок, який світить водієві, що збив на зебрі в Дрогобичі школярку](/dist-assets/images/cap.jpg)
Водія маршрутки судитимуть через загибель 13-річної школярки. Про це повідомили 3 березня у відділі комунікації поліції Львівської області.
За скоєне 46-річному мешканцю одного з сіл Дрогобицького району загрожує покарання – до восьми років позбавлення волі.
Як встановили правоохоронці під час досудового розслідування, 11 листопада 2020 року о 8.20 у Дрогобичі водій пасажирського автобуса "Еталон", сполученням "Дрогобич-Трускавець", наближаючись до пішохідного переходу, не зменшив швидкість, не надав пішоходу перевагу в русі, внаслідок чого скоїв наїзд на школярку, яка переходила дорогу. Від травм, отриманих внаслідок ДТП, 13-річна школярка ЗОШ№2 померла в лікарні.
Cлідчі відділу розслідування злочинів у сфері транспорту повідомили водієві про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч.2 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України.
Досудове розслідування завершене, обвинувальний акт скерований на розгляд суду. Максимальне покарання, яке загрожує підозрюваному – до восьми років позбавлення волі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:39
24 липня
08:31
19 липня
Оголошення
09:53, 19 липня
10
10:36, 24 липня
13:38, 13 липня
live comments feed...